Oslo Skin Lab kolagen

Recenze kolagenu Oslo Skin Lab The Solution™ (zkušenost)

V určité fázi života přestane naše tělo přirozeně produkovat kolagen a je třeba si pomoct nejrůznějšími doplňky stravy, které jsou na trhu k dostání. Já jsem jich vyzkoušela již několik. V poslední době mě však zaujal výrobek od značky Oslo Skin Lab kolagen, který jsem měla možnost otestovat.

Předností tohoto kolagenu je jeho složení, jelikož obsahuje pouze hydrolyzovaný kolagen I. typu. Žádné další látky v něm nenajdete. Jeho výhodou jsou viditelné výsledky při dlouhodobém užívání, které jsem zaznemanala i já. Přečtěte si, jak konkrétně jsem byla s tímto kolagenem spokojená, jak se správně užívá a kolik stojí.

Prozradím vám také tip na to, jak můžete při jeho koupi ušetřit. Tak se rovnou pusťte do čtení a zjistěte, jak si přípravek vedl v mém testu.

Oslo Skin Lab kolagen
Oslo Skin Lab kolagen

První balení se slevou 50%, další se slevou 30% pokud aktivujete předplatné

O značce Oslo Skin Lab

logo Oslo Skin Lab
logo Oslo Skin Lab
V roce 2017 založila Cecilie Nordstorm značku Oslo Skin Lab. Nejdříve pro Skandinávský trh, aby následně po úspěchu značky na svém domácím poli své produkty uvedla téměř do celé Evropy.

Filozofií značky je, že krása začíná zevnitř. Tento holistický přístup je základem efektivní a celostní péče o pleť. V čisté a přírodní formě.

Naše pleť odráží, co se děje uvnitř nás. Krása a zdraví jdou ruku v ruce. Nejlepším způsobem, jak dosáhnout doživotně zářící a hladké pokožky, je dodat jí, co potřebuje pro to, aby si pomohla sama.

Cecilie Nordstrøm

Složení Oslo Skin Lab kolagenu

Kolagen Oslo Skin Lab má podobu neochuceného prášku, který lze smíchat s libovolným nápojem nebo jídlem. Jedná se přitom o naprosto čistý přípravek, který ve svém složení obsahuje pouze jednu ingredienci. A to hydrolyzovaný kolagen I. typu. Jedná se o kolagen živočišného původu, konkrétně hovězího. Díky jeho neutrální chuti jej můžete smíchat opravdu s čímkoliv a bez problémů konzumovat.

Kolagen je balen v jednotlivých sáčcích, díky čemuž si jej můžete vzít s sebou i na cesty nebo třeba do práce a nemusíte si dělat starosti s jeho odvažováním. Každý sáček obsahuje 2,5 g čistého kolagenu, což je optimální dávka pro dosažení potřebných účinků. Pokud budete kolagen míchat s vodou, bude vám stačit zhruba 1 až 2 dcl.

Oslo Skin Lab kolagen neobsahuje lepek, GMO, syntetické látky, sacharidy ani žádné přídavné látky. Jeho užívání je tedy zcela bezpečné i pro osoby, které například trápí intolerance na lepek.

Oslo Skin Lab kolagen
Oslo Skin Lab kolagen

Účinky Oslo Skin Lab kolagenu

Je obecně známo, že přirozená produkce kolagenu v našem těle s přibývajícím věkem klesá. Mezi 20 až 30 lety věku naše pokožka ztrácí přibližně 1 % kolagenu ročně. Pokud tento stav nijak neřešíme, dříve nebo později se začneme potýkat s prvními viditelnými příznaky stárnutí v podobě vrásek. Pokud však chcete zub času alespoň trochu zastavit, vyplatí se začít již kolem 20. let života užívat právě kolagen.

Při dlouhodobém používání kolagenu Oslo Skin Lab si všimnete viditelných výsledků. Konkrétně vaše pokožka bude celkově pevnější a pružnější. Vaše vrásky budou méně viditelné a možná i zastavíte nebo aspoň zpomalíte proces tvorby nových vrásek. Kromě toho by mělo docházet také k postupné redukci celulitidy a výraznému zlepšení textury pokožky.

Účinky Oslo Skin Lab The Solution™ jsou navíc prokázány vědeckými studiemi, kterým byl tento přípravek podroben. Viz. článek studie a výsledky na webu OsloSkinLab.cz.

První balení se slevou 50%, další se slevou 30% pokud aktivujete předplatné

Získaná ocenění

Že je Oslo Skin Lab The Solution™ Beauty kolagen skvělý dokazuje fakt, že produkt získal řadu ocenění:

  • Vítěz Harper’s Bazaar Anti-Aging Beauty Awards 2019 a 2021
  • Vítěz Cosmopolitan Beauty Awards 2021 v kategorii výživové doplňky

Reklama Oslo Skin Lab aneb Koho jsme mohli s produkty vidět?

Produkty propagovala řada influencerů a známých osobností. Jsou jimi například modelka Renata Langmannová, influencerka Karolína Chomisteková, herečka Jitka Schneiderová či modelka Pavlína Němcová.

Můžete si také prohlédnout příběhy zákaznic a jejich výsledky.

VIDEO

Moje zkušenost: jaké výsledky jsem zaznamenala při užívání kolagenu?

Abych vám mohla předat reálnou zkušenost, rozhodla jsem se kolagen Oslo Skin Lab dlouhodobě otestovat. Předně musím vypíchnout jednoduchost jeho použití. Díky tomu, že není nijak ochucený, vám nezačne po několika použitích jeho chuť vadit. Osobně mi moc nevyhovovalo smíchání s obyčejnou vodou. Kolagen má přece jen svou typickou pachuť, která je v tomto případě znát. Proto jsem si jej většinou přidala do smoothie nebo džusu. V takovém případě jej prakticky nezaznamenáte a není problém jej konzumovat ani delší dobu.

Patřím k osobám, které již několik vrásek mají, naštěstí to však stále ještě není nijak zásadní. I přesto se však pomalu ale jistě zaměřuji na používání kosmetiky a doplňků stravy, které mě viditelných známek stárnutí zbaví. Při dlouhodobém užívání tohoto kolagenu jsem zaznamenala, že je moje pleť obecně zářivější a vypadá spokojeněji. Drobné vrásky samozřejmě mávnutím kouzelného proutku okamžitě nezmizely, nicméně se mi zdá, že nejsou tak hluboké, jako předtím. Pleť celkově působí pevnějším dojmem, je zářivější a plná života.

Oslo Skin Lab kolagen

Kdy se kolagen používá?

Oslo Skin Lab kolagen (respektive i jakýkoliv jiný kolagen) je možné používat prakticky kdykoliv během dne. Je ale třeba pamatovat na to, abyste nepřekračovali doporučenou denní dávku. V případě, že používáte nějaké léky na předpis nebo jste těhotná, je nutné se o užívání přípravku poradit se svým lékařem.

Cena aneb kolik stojí Oslo Skin Lab kolagen

Na oficiálním webu Oslo Skin Lab kolagen si můžete vybrat, zda si pořídíte jednorázové balení, nebo se rozhodnete pro předplatné. Balení při jednorázovém nákupu nemá žádnou slevu a vychází zhruba na 1 500 Kč. Vystačí vám na měsíční užívání.

Pokud chcete kolagen užívat dlouhodobě, vyplatí se sáhnout spíše po předplatném. Díky němu získáte na každé balení 30% slevu, tedy zhruba 400 Kč. První balení navíc kupujete se slevou 50%! Se členstvím se navíc nepojí žádné závazky a lze jej kdykoliv ukončit. Můžete se tedy bez problémů rozhodnout třeba pro čtvrtletní nebo půlroční kúru. Je to jen na vás.

Oslo Skin Lab kolagen

Kde koupit Oslo Skin Lab kolagen

Jak vyplývá z předchozích informací, Oslo Skin Lab kolagen seženete na oficiálním webu této značky. Zde máte stoprocentní jistotu, že se jedná o pravý produkt a navíc se můžete těšit na zvýhodněné ceny v rámci již zmíněného členství.

Oslo Skin Lab nabízí také další dva produkty. The Glow™ jsou tobolky s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C. Produkt je určen zejména pro hydrataci pokožky. The Beauty Pearls™ jsou kapsle plné vitamínů, omega 3 a antioxidantů a pleti mají dodat všechny potřebné ingredience a výživu.

První balení se slevou 50%, další se slevou 30% pokud aktivujete předplatné

1 komentář

five × one =