Podmínky užití webu BeautyTipy.cz

Podmínky užití webu BeautyTipy.cz

Berte prosím na vědomí, že portál BeautyTipy.cz funguje jako nezávislý blog / magazín, který přináší žebříčky a recenze kosmetických produktů a vyjadřuje názor jednotlivých členů redakce, nikoliv oficiální názor testovacích organizací či jiných institucí, pokud není uvedeno jinak.

Žebříčky a recenze uvedené na stránkách BeautyTipy.cz vychází ze spotřebitelských testů renomovaných organizací, samotného hodnocení spotřebitelů, vlastních zkušeností a recenzí odborných magazínů. Jednotlivé produkty sama netestuji, pokud není uvedeno jinak. Neneseme žádnou zodpovědnost za kvalitu výrobků, ani za doporučení týkající se jejich koupě. Naším cílem je inspirace.

Naše testy vyjadřují pouze subjektivní názor naší redakce.

Chcete-li nás kontaktovat, můžete tak učinit přes kontaktní formulář.

Použitím této stránky souhlasíte s následujícími podmínkami

Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem jednotlivých produktů. Při koupi produktu dochází k uzavření smlouvy až na zprostředkovaném e-shopu.

Provozovatel této stránky může získávat finanční příjem z každého uzavřeného obchodu, avšak bez navýšení konečné ceny produktu. Provize je nákladem eshopu a je vyplácena z marže / zisku obchodníka. Zisk nemusí plynout ze všech doporučených produktů.

Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře / zájemce o daný produkt.

Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech.

Provozovatel portálu nijak neposkytuje kontaktní údaje třetím stranám.