Oční krém Venira

Recenze anti-age očního krému Venira

Oční krém by měl neodmyslitelně patřit do každodenní rutiny péče o pleť. Já jsem měla možnost vyzkoušet oční anti-age krém Venira, u kterého mě zaujalo jeho velmi kvalitní složení. To je bohužel vykoupeno vyšší pořizovací cenou, nicméně moje zkušenost s ním je více než skvělá.

V tomto článku vám popíšu, jaké účinné složky v očním krému najdete a jak jsem s ním já osobně byla spokojená. Představím vám, v čem spočívají jeho výhody, jak se nanáší i jaká je jeho vůně.

Oční krém Venira
Oční krém Venira

Složení anti-age očního krému Venira

Nejprve se pojďme podívat na to, jaké účinné látky se vlastně v tomto očním krému od značky Venira nacházejí. V tomto ohledu mě bezesporu zaujalo, že složení přípravku je zcela přírodní. Výrobce přitom zmiňuje, že je toto složení navrženo tak, aby očnímu okolí poskytlo velmi šetrnou a precizní péči.

Konkrétně v něm najdete komplex čtyř navzájem se doplňujících olejů, růžovou vodu, kyselinu hyaluronovou a komplex mléčného peptidu a mořského kolagenu. Zásluhou těchto látek by mělo dojít k podpoře struktury pokožky. U stávajících vrásek by mělo postupně docházet k eliminaci jejich hloubky a zároveň by se měl redukovat vznik nových vrásek. Celkově tento přípravek přispívá k pevnější a pružnější pleti.

Výjimečnou složkou tohoto přípravku by měl především zmíněný mořský kolagen, který pomáhá posílit pružnost pokožky. Přece jen je třeba pamatovat na to, že přirozená tvorba kolagenu v našem těle začíná klesat již od našich 25 let.

Kromě toho je důležitým prvkem unikátní komplex MPC, který dokáže redukovat viditelné známky stárnutí pomocí reaktivace kožních buněk. Komplex také obsahuje velké množství peptidů, které jsou pro obnovu zralé pleti velmi důležité.

Oční anti-age krém Venira
Oční anti-age krém Venira

Můj test očního krému Venira: jak jsem s ním spokojená?

Když se mi oční krém Venira poprvé dostal do rukou, na první pohled mě zaujalo povedené balení. To už na první pohled působí mimořádným a luxusním dojmem a dává tušit, že se uvnitř krabičky skrývá něco výjimečného.

Samotný oční krém má balení o objemu 30 ml, což je na poli této kosmetiky poměrně běžné. Po otevření krému mě upoutala jeho velmi příjemná květinová vůně. Rozhodně se ale nejedná o nic vtíravého, co by vám mělo na obličeji vadit. Aspoň já jsem to tak určitě neměla.

Krém má velmi příjemnou konzistenci a snadno se nanáší na obličej. Oceňuji také, že se rychle vstřebává a já se mohu zanedlouho pustit do aplikace dalších produktů dekorativní kosmetiky.

A teď k samotným účinkům. Mám štěstí, že prozatím netrpím na nijak hluboké vrásky. Ale právě kolem očí pociťuji, že začínají pomalu ale jistě přibývat. Vyzkoušela jsem už několik očních krémů a některé z nich oční okolí zbytečně dráždily. Proto jsem byla příjemně překvapená, že jsem se s tím u tohoto produktu nesetkala. Pravděpodobně je to dáno právě jeho přírodním složením.

Krém jsem používala pravidelně každý den zhruba měsíc. Hned po aplikaci jsem přitom cítila, že je oční okolí příjemně osvěžené, hydratované a jakoby projasněné. Vrásky samozřejmě nezačaly mizet hned po prvním použití. Zhruba po měsíci ale pozoruji, že je oční okolí jakoby vyhlazenější. Vrásky tam samozřejmě stále jsou a nedělám si iluze, že by mě jich nějaký krém zbavil. Nicméně jako prevence proti vzniku dalších hlubokých vrásek podle mě krém funguje skvěle. Ráda si proto pořídím další balení.

Cena: kolik stojí anti-age oční krém Venira?

Jak jsem již zmínila, oční krém Venira rozhodně vyniká svým přírodním složením. I vzhledem k tomu lze očekávat, že jeho cena bude patřit spíše k těm vyšším. A je tomu tak. Za jedno balení totiž zaplatíte přibližně 950 Kč. Produkt tak cílí spíše na ty ženy, které si chtějí připlatit za kvalitu a špičkové složení. Moje zkušenosti s ním jsou však opravdu moc fajn.

Kde koupit produkty Venira?

Anti-age oční krém od 950 Kč Přejít do obchodu

Kosmetika Venira - kompletní balíček

Z kosmetiky Venira jsem toho otestovala více, takže se postupně můžete těšit na samostanou recenzi. Kompletní seznam produktů Venira:

  • hydratační denní krém Venira
  • tělový peeling Venira
  • noční krém Venira
  • hydratační pleťová voda Venira
  • hydratační sérum Venira
  • oční krém Venira
  • a balzám na rty Venira

Přidat komentář

10 − six =