Bloom Hair vitamíny na vlasy - 001

Recenze Bloom Hair –⁠ vitamíny na vlasy, které fungují

O vitamínech na vlasy Bloom Hair jste již možná slyšeli. V poslední době totiž sklízí samou chválu a s nadšením po nich sahá spousta žen. Pokud jste aktivní na sociálních sítích, tak doslova nešlo nevšimnout si. S produkty jste mohli vidět Simonu Krainovou, Zuzanu Belohorcovou, Markétu Konvičkovou nebo třeba Veroniku Kopřivovou.

A jelikož mě to neminulo, rozhodla jsem se tyto známé vitamíny na vlasy taky vyzkoušet. Abych vám dokázala lépe předat svoji zkušenost, připravila jsem pro vás recenzi Bloom Hair.

V tomto článku se proto dozvíte, co všechno najdete ve složení těchto vitamínů a s jakými neduhy dokáží pomoct. Zároveň přidávám svoji osobní zkušenost a to, jaké změny jsem zaznamenala po měsíční kúře. Závěrem vám také představím, kde Bloom Hair nejlépe sehnat a jak je to s jejich cenou.

Bloom Hair vitamíny na vlasy - 005

Kde koupit vitamíny na vlasy Bloom Hair?

Bloomhair.cz – gumídci
od 750 Kč Přejít do obchodu
Bloomhair.cz – kapsle
od 800 Kč Přejít do obchodu

Složení a účinky Bloom Hair aneb s čím dokáže pomoct

Vitamíny na vlasy Bloom Hair zažívají v poslední době poměrně velký boom. Díky svému složení si totiž při pravidelném užívání dokáží poradit s řadou neduhů. Pojďme se na to podívat podrobněji.

Složení Bloom Hair

Tento doplněk stravy v sobě spojuje hned několik ingrediencí, které se zasluhují o zlepšení kvality vlasů. Díky vyvážené kombinaci vitamínů, minerálů a dalších účinných látek dochází k zlepšení celkového zdraví hřívy. Vlasy na první pohled působí leskleji, vyživeněji, hydratovaněji a jsou hebčí na dotek.

Mezi nejdůležitější ingredience použité v Bloom Hair gumídcích se řadí kyselina listová, kyselina hyaluronová, několik vitamínů (A, B, C, D a E), biotin, zinek, selen či magnézium.

V prodeji jsou ovšem také Bloom Hair kapsle, které obsahují navíc další prospěšné látky: výtažek ze zeleného čaje Matcha, extrakt z kopřivových listů, výtažek z kokosové vody, aminokyseliny, MSM a mořský kolagen. Jak jsou jednotlivé látky prospěšné?

Výtažek ze zeleného čaje

Tento výtažek je v Bloom Hair obsažen proto, že pomáhá vlasy chránit před škodlivým UV zářením. Rovněž má blahodárné účinky na vlasovou pokožku a dokáže obnovit poškozená vlasová vlákna.

Extrakt z kopřivových listů

V kopřivě najdete oxid křemičitý, který pomáhá celkově posilovat vlasy i nehty. Také snižuje jejich vypadávání a lámavost.

Kyselina listová

Díky kyselině listové dochází k lepšímu vstřebávání živin do těla. Díky tomu pomáhá přirozenému růstu vlasů a dosažení objemu.

Kyselina hyaluronová

Tato látka je známá pro svou perfektní schopnost hydratace. Vlasy jsou na pohled vyživené, plné síly a potřebné vlhkosti.

Výtažek z kokosové vody

Kokos pomáhá obnovovat vlasovou strukturu a pozitivně působí proti lámání konečků. Kromě toho kokosová voda obsahuje značné množství elektrolytů, které hydratují vysušené kadeře.

Vitamíny

V Bloom Hair je obsaženo hned několik vitamínů. Vitamín D například přispívá ke zdraví vlasových folikulů. Vitamín A pomáhá vyživovat pokožku hlavy a také vlasy. Vitamín C podporuje jejich růst a pomáhá předcházet jejich šedivění a vypadávání.

Kromě toho v Bloom Hair najdete několik vitamínů skupiny B. Vitamín B1 pomáhá zastavit vypadávání vlasů, vitamín B2 podporuje jejich celkovou vitalitu a vitamín B3 zlepšuje proudění krve a tím pádem i zásobování vlasových folikul živinami. Kromě toho je v Bloom Hair obsažen také vitamín B5, B6 a B7 (biotin).

Aminokyseliny

Z obsažených aminokyselin stojí za zmínku zejména cystein, který zlepšuje pevnost vlasů, jelikož jim dodává síru. Methionin poté pomáhá udržovat barvu kadeří a zabraňovat jejich vypadávání. A v neposlední řadě BCAA jsou důležité pro dodání lesku, síly a pevnosti celé hřívy.

Účinky Bloom Hair

Pravidelné užívání doplňku stravy Bloom Hair by mělo celkově podporovat růst vlasů a jejich zdravý vzhled. Kromě toho tyto vitamíny na vlasy pomáhají docílit lesklejší a pevnější hřívy. Rovněž dochází ke zmírnění lámavosti vlasů a celkové redukci roztřepených konečků. Zároveň se snižuje jejich vypadávání a řídnutí a vitamíny také pomáhají kadeře hloubkově vyživovat.

Bloom Hair vitamíny na vlasy - 001

Moje zkušenost: jak jsem byla spokojená s Bloom Hair?

Vitamíny Bloom Hair jsem se rozhodla vyzkoušet osobně, abych vám byla schopna předat svou reálnou zkušenost. V tuto chvíli mám za sebou dokončenou měsíční kúru, nicméně v balení jsem našla nad standardních 30 želé ještě pytlík s kúrou na dalších 15 dní.

Tak jako asi každá žena toužím po tom mít krásné zdravé a dlouhé vlasy. Vyzkoušela jsem proto už několik přípravků. S některými jsem byla spokojená, s některými o něco méně. Nicméně Bloom Hair se právem zapíše k těm, které budu ráda používat opakovaně.

Po měsíční kúře jsem zaznamenala, že mi vlasy trochu narostly a především pocitově i trochu zhoustly. Když si nyní tvořím culík, cítím, že objem vlasů je větší, než býval. Celkově mi poté vlasy připadají lesklejší, což může být způsobeno i kombinací s dobrou vlasovou kosmetikou. Nicméně rozdíl je opravdu patrný.

Co jsem zaznamenala nad rámec je kvalita mých nehtů. Překvapilo mě totiž, že se mi už nelámou tolik, jako dřív a předpokládám, že to může být způsobeno právě i používání Bloom Hair. Přece jen obsažené látky pozitivně ovlivňují i zdraví nehtů. Pokud to tedy shrnu, jsou za mě vitamíny Bloom Hair dobrým produktem, po jehož dlouhodobém užívání vidím výsledky. A to je podle mě nejdůležitější.

Jistě je třeba pamatovat na to, že reakce mohou být odlišné.

Jak se vitamíny konzumují a jak chutnají?

Vitamíny Bloom Hair mě na první pohled zaujaly svým nevšedním vzhledem. Mají totiž podobu malých růžových jednorožců. I díky tomu je produkt u žen poměrně oblíbený a navíc skvěle fotogenický.

Každý den je třeba konzumovat 2 gumídky. Mají sladkou chuť (velmi cukrovou) a jsou perfektní volbou i pro ty, kterým vadí klasické polykání prášků nebo pití nejrůznějších ve vodě rozpustných prášků. V balení najdete hned 60 gumídků. To znamená, že vám jedna sklenice vystačí přesně na měsíc.

Bloom Hair vitamíny na vlasy - 004

Cena Bloom Hair

Jedno balení Bloom Hair gumídků cenově vychází na 750 Kč. Značka však poměrně pravidelně nabízí nejrůznější cenově zvýhodněná balení a slevové akce. Díky tomu si například můžete pořídit praktické balení na 3 měsíce, u kterého jedno balení vychází na 663 Kč. Tímto způsobem tedy značně ušetříte.

Výjimkou nejsou ani nejrůznější slevové akce na doplňkové produkty značky, například v podobě kartáčů na vlasy nebo kosmetické taštičky zdarma k nákupu.

Pokud si připlatíte přibližně 200 Kč na balení víc, můžete si koupit speciální edici Vitamíny Queen Hair by Plačková, které jsou jak jinak ve tvaru korunky namísto jednorožců. Jinak by se mělo jednat o stejné produkty co se složení týče.

K dispozici jsou také již zmíněné Bloom Hair vitamíny v kapslích. Cena je pak 800 Kč.

Dostupnost aneb kde Bloom Hair koupit

Dostupnost vitamínů Bloom Hair je na poměrně dobré úrovni. Samozřejmě je třeba počítat s tím, že tento doplněk stravy zpravidla neseženete v běžném supermarketu, drogerii ani kamenné lékárně. Spíše je třeba obrátit se na specializované e-shopy nebo si produkt objednat rovnou na oficiálních stránkách značky. Pokud si chcete srovnat ceny produktu v jednotlivých e-shopech, pomůže vám s tím nejlépe srovnávač Heureka.

Celkové hodnocení:

90%

Výhody:

  • Forma gumídků
  • Skvělé složení
  • Sladká chuť – výhody i nevýhody zároveň
  • Viditelné výsledky
  • Pomáhá dosáhnout také zdravějších nehtů

Nevýhody:

  • Pořád stále ještě vyšší cena
  • Někomu může vadit až příliš sladká (cukrová) chuť

GALERIE

Přidat komentář

two × two =