Magnetická maska Venev

Recenze: magnetická maska Venev

Magnetická maska Venev je zajímavým kosmetickým produktem, který jsem měla možnost v nedávné době otestovat. Kombinuje kvalitní složení samotné masky a sílu magnetu, díky čemuž z pleti odstraňuje nečistoty, hloubkově ji hydratuje a vyživuje. Jak přesně se tato maska používá, pro koho je určena a jak jsem s ní byla spokojena? V této recenzi vám podrobně popíšu svou zkušenost a to, jaké účinky na mojí pleti maska měla. Zhodnotím také její složení, cenu a dostupnost.

Magnetická maska Venev

Chcete slevu 10%? Vyzkoušejte slevový kód: AFFIAL10

Jak to funguje aneb jak se magnetická maska Venev nanáší?

Když se ke mně magnetická maska Venev poprvé dostala, nebyla jsem si tak úplně jistá, jak ji mám správně používat. Proto jsem se rozhodla vám návod stručně sepsat, abyste už předem věděli, do čeho jdete.

Předtím, než masku na pleť nanesete, je třeba ji vyčistit. K tomu lze použít váš běžný čisticí gel, mléko nebo cokoliv jiného, co používáte. Díky vyčištěné pleti bude moct maska proniknout hlouběji do jednotlivých pórů a lépe odvést svou práci.

Následně pomocí přiloženého aplikátoru naneste masku na obličej. Stačí v tenké vrstvě. Poté ji nechte zhruba 10 až 15 minut působit. Mezitím se můžete věnovat čemukoliv jinému.

Magnetická maska Venev

Nyní na scénu přichází onen zázračný magnet. Na ten je třeba nanést ochrannou fólii, přiložit jej k pleti a tímto způsobem masku postupně odstranit. Dejte si však pozor na to, aby se magnet pleti přímo nedotýkal. Je lepší postupovat spíše pomalu, máte tak jistotu, že žádné místo nevynecháte a výsledek bude precizní.

Jakmile budete mít hotovo, zbylý produkt ještě jemně vmasírujte do pokožky. Není třeba sahat po žádné vodě, stejně tak se obejdete bez použití kosmetických ubrousků či vatových tamponků.

Složení magnetické masky Venev

Magnetická maska Venev se může pochlubit svým unikátním složením, díky kterému se dostane hluboko do pórů. Pleť pomáhá okamžitě zbavit nečistot, přispívá k jejímu zklidnění a zanechává ji příjemně hydratovanou.

V jejím složení najdete řadu kvalitních ingrediencí. Zastoupena je například kyselina hyaluronová, která přispívá k hydrataci pleti. Dále nechybí vitamín C, včelí vosk a kolagen pro vypnutí pleti. Ve složení se dále nachází bahno z mrtvého moře a jojobový olej.

Účinky magnetické masky Venev

Magnetická maska Venev

Předností této masky je fakt, že je vhodná pro všechny typy pleti. Pomáhá pleť hloubkově čistit, díky čemuž ji ocení nejen ti, které trápí výskyt akné. Kromě toho maska přispívá k celkové hydrataci a zklidnění citlivé pokožky. Stimuluje produkci kolagenu a tímto způsobem pomáhá vyhlazovat jemné mimické vrásky. Po použití je rovněž pleť projasněná a získává hezký a sjednocený barevný tón.

Moje recenze a test: jak jsem byla s maskou spokojená?

Magnetickou masku Venev jsem měla tu možnost osobně otestovat. Výrobce doporučuje používání několikrát do týdne, já jsem si proto masku nanášela poctivě dvakrát týdně. Zpočátku mě trochu odrazovalo, zda mi aplikace a následné odstranění masky nezabere příliš mnoho času. Ale musím říct, že to jde časem poměrně rychle a navíc mě proces zbavování masky neskutečně fascinoval. Už po prvním použití jsem si proto tento malý rituál doslova oblíbila.

Ale zpátky k účinkům masky. Já osobně od pleťové masky očekávám to, že mou pleť zbaví nečistot, bude ji do hloubky hydratovat a po použití pocítím, jak je pleť jemná a hebká na dotek. A musím říct, že maska Venev toto skvěle plní. Díky svému složení a síle magnetu mám pocit, že vytahuje nečistoty hluboko z jednotlivých pórů a zanechává je opravdu čisté.

Magnetická maska Venev

Patřím mezi majitelky citlivé pleti a některé produkty mi způsobují začervenání, u této masky jsem však nic takového nepozorovala. Oceňuji také to, že je má pleť po použití příjemně hydratovaná, jakoby šťavnatá a plná života. Obzvláště v zimních měsících, kdy trpím na suchou pokožku, je to vítaná změna.

Poté, co se produkt do pleti vstřebá, je pleť trochu mastnější. Na to je třeba pamatovat a masku nanášet spíše večer. Pokud byste se hned po aplikaci masky pustili do líčení, nebude výsledek vypadat dvakrát hezky. Během noci se navíc všechna obsažená séra mohou hezky vstřebat.

Chcete slevu 10%? Vyzkoušejte slevový kód: AFFIAL10

U kosmetických a pečujících produktů obecně také miluji příjemné vůně. A tento produkt mě mile překvapil. Maska má jemnou nevtíravou vůni, která skvěle dotvoří váš relaxační rituál.

V rámci testování mě trochu mrzela nutnost používání ochranného obalu. Nicméně na oficiálním webu Venev se dozvíte, že tento ochranný obal je 100% kompostovatelný a tím pádem nezatěžuje naši planetu. Navíc pokud jej zbavíte přebytečných zbytků produktu, můžete obal používat opakovaně, osobně si však myslím, že to zase příliš lidí dělat nebude a vyhodí jej po prvním použití.

Obal. Tady budu trochu kritická, ale je to věc mého osobního vkusu. Balení jako takové je luxusní. Problém mám s barvami a identitou značky. Žluté logo i krabice ve mě vyvolává dojem, že jde spíše o produkt pro teenagery než o luxusní kosmetiku.

Magnetická maska Venev

Cena: kolik stojí magnetická maska Venev

Abyste mohli začít tuto magnetickou masku používat, budete nejprve potřebovat startovací balíček skládající ze ze samotné masky a magnetu. Ten na oficiálním webu vychází na 1 200 Kč. Jakmile budete mít potřebnou výbavu, budete si už jen dokupovat náhradní masky. Ty se prodávají v balení o hmotnosti 75 gramů a vychází na 699 Kč.

Co se týče ceny, tu osobně hodnotím jako poněkud vyšší. Přece jen na trhu jsou k dostání i cenově dostupnější varianty pro čištění a hydrataci pleti. Nicméně pokud vezmu v úvahu kvalitní složení, unikátní technologii a viditelné výsledky, je pro mě cena tohoto produktu snesitelná. Pokud si chcete masku pořídit, je třeba si ji objednat z oficiálního e-shopu značky. V jiných internetových obchodech jsem na ni (alespoň prozatím) nenarazila.

Kde koupit produkty Venev?

Venev.cz
od 699 Kč Přejít do obchodu

Závěr: komu bych magnetickou masku Venev doporučila?

Nejprve jsem moc nevěděla, co si o této novince mám myslet. Přece jen jsem až dosud na trhu nic takového neviděla. Nebyla jsem si jistá, jak vlastně bude maska v kombinaci s magnetem fungovat a zda opravdu docílím takových výsledků, jako píše mnoho spokojených žen v rámci recenzí.

Ale po několika použitích hodnotím masku jedině pozitivně a doporučuji vám ji minimálně vyzkoušet, protože se jedná o kvalitní produkt. Z pleti mi dokáže opravdu hloubkově vytáhnout nečistoty, perfektně ji hydratovat a zároveň ji ponechat příjemně jemnou a hebkou na dotyk. Zbavení se vrásek jsem se nedočkala, nicméně s tím jsem do toho ani nešla a nepředpokládám, že by mě jich nějaký kosmetický produkt jen tak zbavil.

Magnetickou masku Venev tedy doporučuji všem, kteří hledají hloubkově čistící masku a také těm, které trápí akné a výskyt černých teček. Maska je vhodná pro všechny typy pleti a neměla by dělat problémy ani těm, které patří mezi majitelky citlivé pokožky. Za možnou nevýhodu hodnotím snad jen vyšší cenu.

Chcete slevu 10%? Vyzkoušejte slevový kód: AFFIAL10

Přidat komentář

15 − two =