Recenze parfém Chloe Chloe

Parfém Chloé Chloé (RECENZE)

Hledáte květinovou svůdnou vůni pro romantickou ženu? Pak vás jistě bude zajímat recenze parfému Chloé Chloé, ve které se zaměřím na všechny důležité aspekty, které tvoří tento parfém výjimečný. Dozvíte se vše o složení vůně, co tvoří její srdce, hlavu, kterou opojnou ingrediencí je vyplněno tělo nebo v jak velkých flakóncích tuto vůni seženete. A kdyby vás tato vůně dostatečně neoslnila, mám pro vás nakonec i tipy na obdobné varianty.

Kde koupit parfém Chloé Chloé?

Notino.cz od 1340 Kč (75 ml) Přejít do obchodu
Parfemy-elnino.cz od 1360 Kč (75 ml) Přejít do obchodu
Sephora.cz od 2790 Kč (75 ml) Přejít do obchodu

Recenze parfému Chloé Chloé

Svoboda, lehkost a ženskost. To jsou principy, které parfémy Chloé ctí již od svého založení. Příběh Chloé se začal psát roku 1952 v Paříži, kdy Gabrielle Aghion a Jacques Lenoir založili vlastní módní kolekci. V roce 1975 vydal módní dům první parfém, vůni, která evokuje romantickou duši každé ženy.

Značka Chloé se jako jedna z mála soustředí pouze na výhradně na dámské vůně. Pro ženy sebevědomé, bezstarostné, romantické i zasněné. V roce 2008 přišla na trh ikona, která se odklonila od kdysi populární předchůdkyně. Lehká a svěží, a přesto svůdně silná a sebevědomá vůně květin se nenechala zastínit předchůdkyní, ale můžeme s hrdostí říci, že ji překonala a získala si u zákazníků větší pozornost a obdiv. V roce 2009 se tato vůně od Chloe stala nejlepší dámskou vůní v kategorii nová edice.

Recenze parfém Chloe Chloe

Parfémovaná voda Chloé je oblíbenou vůní žen po celém světě již mnoho let. Můžete ji používat jak při významných příležitostech, tak pro každodenní nošení. Dodnes na tento parfém nedají dopustit zástupy žen. V ikonickém flakonu s nádechem francouzského šarmu je ideální na letní měsíce a pro navození příjemného dne. Každé ženě podtrhne její přednosti a ženskost a vězte, že žádný muž na parfém Chloé Chloé nikdy nezapomene.

Během let vydáváním parfémované vody Chloé Chloé, která nekompromisně ctí ženskou něhu a krásu se značka nesmazatelně zapsala do parfémářské historie. Charakteristické květinovo-dřevité parfémy Chloé se staly ikonickými a dnes na ně nedají dopustit ženy po celém světě.

Složení parfému Chloé Chloé

V této části recenze parfému Chloé Chloé se zaměříme na složení. Z počátku je cítit sladká kombinace mýdlových tónů, které během chvilky pozvolně ustoupí jarním květům. Konvalinka, pivoňka frézie i magnolie. Propojení kontrastů vytváří dokonalou souhru vůní. Vyberte si absolutní svobodu a svěžest, parfém Chloé Chloé je nabitý luxusem, energií a smyslností. Podtrhuje ženskost, eleganci a nápaditost.

  • Základ tvoří ambra a cedrové dřevo.
  • Srdce parfému výří líbeznou vůní konvalinky, magnólie a rozkvetlé růže.
  • Hlava parfému se skládá ze sladkého liči, frézie a pivoňky.
  • Druh vůně můžeme označit jako orientální a příjemně květinový.

Dohromady tento koncept tvoří dokonalou, výraznou, ale přitom nádherně jemnou vůni, která vaše smysly potěší a všem, kdo tuto vůni ucítí, vykouzlí úsměv na tváři. Je tak osvěžující a přitom luxusní, že si ji v mžiku zamilujete.

Při detailnějším pohledu na flakon zjistíte že, sklo je do detailu propracované, delikátně plisované a hrdlo flakonu zdobí ručně vázaná mašle v něžné růžové barvě. Na každé lahvičce parfému Chloé Chloé jde vidět, že dostala individuální péči a lásku. Každý parfém je stejný a přitom originální. Toto je ikonické pouze pro kolekci parfémů Chloé Chloé.

Když všechno shrneme, je parfém Chloé Chloé pro každou ženu ideální, podtrhuje totiž sebevědomí a ženskost. S vůní se cítíte luxusně a zároveň jako v pohádce. Je jemná a výrazná zároveň. Chloé Chloé je jasná volba každé ženy.

Cena parfému Chloé Chloé

Cena parfému Chloé Chloé nás příjemně překvapila v porovnání s kvalitou produktu. Na francouzský parfém z kolébky módy a skvělých vůní je překvapivě dostupný. Skrze to je však také oblíbené u mladých dam a dívek. Vybírat můžete ze třech možných velikostí, a to:

  • 75 ml flakon Chloé Chloé parfému, který se dá pořídit od 1300 Kč,
  • 50 ml flakon Chloé Chloé parfému, který se cenově pohybuje od 1050 Kč,
  • 30 ml flakon Chloé Chloé parfému, který stojí jen 850 Kč.

Další vhodné alternativy parfému Chloé Chloé

Pro ty z vás, které parfém Chloé Chloé neuchvátil, jsme vybrali vhodné alternativy. Avšak vůně Chloé Chloé je jedinečná jak svou nenápadnou výrazností, tak i vzhledem flakónu, historií a zemí původu. Z toho vyplývá, že jediné tři parfémy, které k ní můžeme přirovnat a doporučit je jako vhodnou alternativu, jsou:

Tyto vůně nás také okouzlily, avšak v této recenzi jednoznačně dominuje právě francouzský parfém Chloé Chloé. Kromě milionů žen na celém světě, si Chloé zamilovali také Grace Kelly, Jackie Kennedy, Natalie Portman nebo Kirsten Dunst. Není těžké zjistit proč si tuto vůni zamilovali. Až ucítíte, pochopíte.

Závěrečné shrnutí

[wp-review id=”916″]

Přidat komentář

12 + thirteen =