Tělový peeling Venira

Recenze Venira: tělový meruňkový peeling

Mám pro vás další zajímavou recenzi. Tentokrát jsem se zaměřila na tělový peeling Venira s vůní meruňky, který obsahuje jemné cukrové částečky a čtveřici blahodárných olejů. Po použití je pokožka krásně hebká, hydratovaná a zbavená odumřelých kožních buněk. Předností je kvalitní složení s obsahem přírodních složek a také příznivá cena. Zjistěte, co mě zaujalo na jeho složení a jak jsem s ním byla spokojená v rámci mého testu.

Tělový peeling Venira

Složení tělového peelingu Venira

Složení tohoto tělového peelingu je jednoduše perfektní. O spolehlivé odstranění odumřelých kožních buněk se starají cukrové částečky. V porovnání s mnoha jinými konkurenčními produkty jsou však tyto částečky zaoblené a nemají tedy ostré hrany. Díky tomu se nemusíte bát toho, že byste po použití měli pleť podrážděnou a červenou. Za to má ode mě tento produkt rozhodně palec nahoru.

Pro následnou hydrataci a péči o pokožku slouží kombinace několika olejů. Mandlový olej přináší perfektní antioxidační a protizánětlivé účinky. Pomáhá pokožku regenerovat, posilovat a zabraňuje tomu, aby po použití peelingu zůstala dehydratovaná.

Další složkou je poté meruňkový olej, který pomáhá pokožku vyživit a dodat jí zářivý vzhled. Slunečnicový olej poté slouží k celkovému zklidnění, zjemnění a vyhlazení pokožky. Rovněž funguje jako antioxidant a pokožku chrání před oxidativním stresem.

Kukuřičný olej pozitivně působí pro celkovou regeneraci pokožky. Pomáhá ji zklidnit a vyživit. Obsažený vitamín E společně s betakarotenem přispívají ke zpomalení procesu stárnutí. Líbí se mi také, že je produkt čistě přírodní a neobsahuje žádné zbytečné složky.

Ocenit lze i fakt, že byl vyroben v Česku a jedná se tedy o lokální produkt.

Tělový peeling Venira
Tělový peeling Venira

Můj test tělového peelingu Venira: jak jsem s ním spokojená?

Abych dokázala tento tělový peeling zhodnotit, použila jsem jej opakovaně přibližně dvakrát týdně. Po několika použitích přitom musím říct, že jsem z něj opravdu nadšená a výsledky předčily mé očekávání.

Peeling se velmi snadno a příjemně nanáší na pokožku. Zaoblené cukrové částečky nejsou zbytečně agresivní a peeling se dobře roztírá. Co jsem si užívala ze všeho nejvíce, je jeho osvěžující meruňková vůně. Ta mi na pokožce zůstala ještě několik hodin po sprše.

Výsledky jsem zaznamenala hned po prvním použití. Moje pokožka byla celkově hladší a díky obsaženým olejům také hebká a hydratovaná. Díky kombinaci jemných částeček a olejů není třeba po provedení peelingu aplikovat žádný tělový krém nebo mléko. Vše potřebné získáte v jednom produktu. Za mě opravdu paráda.

Tělový peeling Venira

Cena: kolik stojí tělový peeling Venira?

Tělový peeling Venira se prodává ve 200g balení, které vám vydrží na několik použití. Záleží jen na vás, jaké množství použijete a zda se rozhodnete pro peeling celého těla, nebo třeba jen nějakých částí. Cena dosahuje 350 Kč za jedno balení, často však můžete narazit na nejrůznější slevové akce, díky nimž ušetříte.

Celkově tedy tento produkt hodnotím opravdu pozitivně. Jsem nadšená z jeho viditelných výsledků a nádherné vůně. Pokud by vám náhodou meruňkové aroma nevyhovovalo, Venira nabízí i peeling s vůní kávy, kokosu nebo vanilky se skořicí. Na své si tedy přijde prakticky každý.

Kde koupit produkty Venira?

Tělový peeling od 350 Kč Přejít do obchodu

Kosmetika Venira - kompletní balíček

Z kosmetiky Venira jsem toho otestovala více, takže se postupně můžete těšit na samostanou recenzi. Kompletní seznam produktů Venira:

  • hydratační denní krém Venira
  • tělový peeling Venira
  • noční krém Venira
  • hydratační pleťová voda Venira
  • hydratační sérum Venira
  • oční krém Venira
  • a balzám na rty Venira

Přidat komentář

4 − one =