Clarins Total Eye Lift

Moje recenze: Clarins Total Eye Lift oční krém na vrásky

Domácím testováním tentokrát prošel oční krém na vrásky Clarins Total Eye Lift. Tato nejnovější inovace slibuje pevnější oční okolí již v 60 sekundách od nanesení, a tak mě přirozeně zajímalo, zda tomu tak skutečně bude. Přípravek s gelovou texturou by měl obsahovat kombinaci rostlinných výtažků, a právě složení inspirované přírodou mě přesvědčilo ke koupi tohoto výrobku. Zajímají vás zkušenosti s Clarins Total Eye Lift? Přečtěte si recenzi a vše se dozvíte.

Kde koupit oční krém na vrásky Clarins Total Eye Lift?

Notino.cz od 1400 Kč Přejít do obchodu
Douglas.cz od 1700 Kč Přejít do obchodu
FANN.cz od 1990 Kč Přejít do obchodu

Recenze Clarins Total Eye Lift

Recenze Clarins Total Eye Lift zahrnuje informace o složení, vlastnostech produktu a jeho správné aplikaci. Nechybí samozřejmě ani moje výsledky používání a zkušenosti s Clarins Total Eye Lift.

Složení očního krému Clarins Total Eye Lift

Tato výjimečná péče o oční kontury si zakládá na aktivních přírodních ingrediencích. Clarins laboratoře potvrzují, že složení je z celých 94 % přírodního původu. Které látky krém Clarins Total Eye Lift obsahuje a jaké mají účinky?

 • Albízie předchází otokům a tmavým kruhům pod očima.
 • Extrakt z guarany pomáhá redukovat otoky v oblasti očí.
 • Přírodní kofein viditelně eliminuje kruhy pod očima.
 • Kaštany zamezují ukládání vody a pigmentu, které by mohly později způsobit vznik tmavých kruhů pod očima.
 • Bambucké máslo se stará o hydrataci pokožky očního okolí.
 • Harungana zajišťuje efekt liftingu a zjemnění.
 • Panthenol podporuje zdraví a růst řas.

Clarins Total Eye Lift 3

Účinky Clarins Total Eye Lift

Díky kombinaci silných rostlinných výtažků vypadá oční okolí jemnější, hladší a pevnější a skutečně již po první minutě je znát viditelný rozdíl. Oči jsou otevřenější a kůže v očním okolí je citelně zpevněná. Hned po první aplikaci tedy na mě moje tvář působí odpočatě a svěže. Oční krém používám už více jak dva měsíce a z výsledku jsem relativně nadšená. Oblast očí vypadá naprosto dokonale, pleť je pružná a pevná, a dokonce i na řasách je znát rozdíl.

Aplikace: Jak nanášet oční krém Clarins Total Eye Lift?

Abyste se dočkali požadovaných účinků, je potřeba dodržovat jistý postup při aplikaci. Pokožka v očním okolí je totiž velmi tenká a jemná, proto není dobré ji příliš napínat nebo na ni tlačit. Oční krém má však příjemnou gelovou texturu, která se velmi dobře nanáší.

Clarins Total Eye Lift 2

Jak se správně aplikuje oční krém Clarins Total Eye Lift:

 1. Naneste přiměřené množství mezi prsty a krém promnutím zahřejte.
 2. Prsty jej poté jemně vklepejte do pokožky v očním okolí, postupujte od spodu k vrchu. Nezapomeňte také na řasy.
 3. Masírujte pokožku zhruba 5 sekund.
 4. Poté aplikujte i mezi obočí.

Cena: Kolik stojí Clarins Total Eye Lift?

Jak už to tak bývá, finanční stránka je podstatnou částí každého nákupu. U tohoto produktu platí, že je kvalita úměrná ceně. 15ml balení je k dostání za částku v rozmezí 1 300 až 2 000 Kč v závislosti na vašem oblíbeném obchodu. Pokud by se vám to zdálo příliš, zkuste si na internetu vyhledat ceník některé z estetických klinik a konkrétně položku lifting očního okolí. Zjistíte, že pravidelná aplikace očního krému Clarins Total Eye Lift je stále výhodnější.

Clarins Total Eye Lift

Shrnutí recenze a zkušenosti s Clarins Total Eye Lift

Z osobní zkušenosti mohu Clarins Total Eye Lift jednoznačně doporučit. Výsledky byly očividné již po první aplikaci a o to víc mne potěšilo, že po celých dvou měsících používání je stav mého očního okolí mnohem lepší. Kůže byla původně lehce povolená, každé ráno se navíc objevovaly kruhy pod očima. Nyní mám oční okolí vypnuté a prozářené, vypadá svěže a kruhy pod očima téměř vybledly. Jedno negativum ale oční krém má, a tím je nepopiratelně vysoká cena.

Výhody

 • Z 94 % přírodní složení,
 • krémově gelová textura, která se dobře aplikuje,
 • viditelné účinky již po 1. minutě,
 • citelně pevnější pokožka po měsíci pravidelné aplikace.

Nevýhody

 • Vysoká cena

Celkové hodnocení:

98%

Proč používat oční krém?

Většina žen si dnes stále myslí, že na oční krém přijde čas až ve zralém věku. Používat byste jej ale měli již mnohem dříve. Již od 25. roku života se totiž z obličeje pomalu vytrácí tuk a s ním mizí i mladistvá plnost. A právě v oblasti okolo očí jsou projevy ztráty tuku nejvýraznější. Kruhy pod očima se stávají hlubší a začínají se objevovat první vrásky. Přečtěte si 5 hlavních důvodů, proč by se měl oční krém stát vaším každodenním pomocníkem při péči o pleť.

#1 Řeší problémy se stárnutím pleti

Vráskám se v průběhu života nevyhnete. Jejich vznik způsobuje časté mhouření očí, například během soustředěné práce u počítače či v důsledku slunečního záření nebo smíchu. Příznivě nepůsobí ani alkohol, který na druhý den může za oteklé oči doplněné o nehezké váčky, se kterými pak pokožka celý den bojuje.

Vzniklé vějířkovité mimické vrásky se v oblasti očí postupně prohlubují, a tak je vhodné používat odpovídající péči proti vráskám, která tento proces zpomalí. Právě oční krém pomáhá posilovat pružnost pokožky, zvyšuje její odolnost vůči okolním vlivům, a tak zpomaluje vznik dalších vrásek okolo očí.

#2 Oční krém vám dodá mladistvý vzhled

Kruhy pod očima zná asi každý. Jenomže zatímco v mladičkém věku se po prohýřené noci objevují jen decentně, s rostoucím věkem už je každá probdělá hodinka pořádně znát. Postupem času se totiž kruhy pod očima stávají přirozeně hlubší a výraznější, a o to těžší je pak proces jejich zakrývání. S vhodným očním krémem však dodáte očnímu okolí potřebnou hydrataci, pružnost a mladistvý vzhled. Tento kosmetický přípravek dokáže hezky projasnit oční okolí a současně i kruhy pod očima.

#3 Zpomalí vznik dalších vrásek

Oční krém čas sice zcela nezastaví, ale dokáže viditelně zpomalit objevující se známky stárnutí. Z toho důvodu můžete oční krém používat skutečně v kterémkoliv věku, stačí přizpůsobit výběr vašemu typu pokožky. Pochopitelně platí, že čím dříve s jeho používáním začnete, tím větší bude efekt z dlouhodobého hlediska. Díky pravidelné hydrataci a pěstění bude oční okolí nejen odolnější vůči vzniku dalších vrásek, ale i proti viditelným známkám únavy.

#4 Oční okolí potřebuje pravidelnou výživu

Oční okolí se od zbylé pokožky pleti odlišuje svou jemností. Kůže je v této oblasti výrazně tenčí a obsahuje taky méně kolagenu, podkožního tuku a mazových žláz. Skrze to je oční okolí náchylnější ke vzniku drobných vrásek a projevují se na něm známky stárnutí i únavy. Proto je potřeba o tuto část pleti důkladně pečovat, a to právě pomocí očního krému s lehčí texturou, než jakou mají běžné pleťové krémy.

#5 Hodí se jako podklad pod líčení

Kůže okolo očí je zároveň výrazně sušší než zbytek tváře. Navíc nanesení make-upu či očních stínů může oční okolí dále vysušovat. Pomocí očního krému však pokožku dostatečně hydratujete a make-up či líčidla tak na ni přilnou na mnohem delší dobu.

Přidat komentář

two × five =