Resibo samoopalovák

Recenze Resibo: Vyzkoušela jsem tónovací tonikum Have Some Tan! a balzám na rty Lip Lip Hooray

Už jste slyšeli o kosmetice Resibo? Jedná se o přírodní a veganskou kosmetiku, která v poslední době získává na popularitě. Jelikož jsem na jednotlivé produkty slyšela především chválu, rozhodla jsem se je taky vyzkoušet. V rámci recenze na Resibo jsem se zaměřila na samoopalovací tonikum Have Some Tan! a skvělý balzám na rty Lip Lip Hooray.

V tomto článku se podíváme na to, jak jsem já osobně byla s těmito produkty spokojená. Prozradím vám, co mi na nich (ne)vyhovuje a jakých výsledků jsem díky nim docílila. Závěrem přináším také shrnutí hlavních výhod a nevýhod. Tak pojďme rovnou na to.

Resibo samoopalovák

Kde koupit kosmetiku Resibo?

Samoopalovací tonikum Have Some Tan! od 500 Kč Přejít do obchodu
Balzám na rty Lip Lip Hooray od 350 Kč Přejít do obchodu

Recenze Resibo Have Some Tan!

Tak jako téměř každá žena, i já mám ráda vzhled opálené pokožky. V zimě je ale toho slunce samozřejmě tak nějak nedostatek, a proto si čas od času pomáhám. Když zrovna nechcete jako já vyrážet do solárka, sahám po nejrůznějších samoopalovacích přípravcích, které také ráda testuji. Jedním z nich byl přitom i Resibo Have Some Tan!, na který jsem od okolí slyšela samou chválu a tak jsem si ho vyzkoušela zakoupit.

Nutno podotknout, že se v podstatě jedná o samoopalovací tonikum, které lze použít na pleť a oblast dekoltu. Použít jej můžete buď jednorázově, nebo opakovaně. Právě opakovaným nanášením přitom docílíte intenzivnějšího opáleného vzhledu.

Jeho součástí je rostlinný dihydroxyaceton (DHA), který jemně reaguje s aminy, peptidy a aminokyselinami, které jsou uloženy ve svrchní vrstvě pokožky. A jelikož je zmíněný dihydroxyaceton voděodolný, při kontaktu s vodou se nesmyje. Naopak z pokožky mizí zcela přirozeně v procesu jejího obnovení.

Součástí složení jsou dále například výtažky z máku a kurkumy, které působí jako silné antioxidanty. Zlepšují vzhled pleti a podporují její celkovou regeneraci.

Moje zkušenost: Resibo Have Some Tan! jsem poctivě používala několik týdnů, abych jej pořádně otestovala. A musím říct, že jsem s tímto produktem opravdu spokojená. Na pleti vypadá opálení velmi přirozeně a produkt neflekatí. Zároveň se velmi snadno nanáší a zbytečně neucpává póry. Pokud jste už někdy nějaké samoopalovací přípravky zkoušeli, pravděpodobně jste si všimli, že většina z nich nepříjemně zapáchá. U tohoto produktu jsem byla ale moc příjemně překvapená. Kosmetika totiž voní velmi svěže po ananasu.

Celkové hodnocení:

96%

Recenze Resibo Lip Lip Hooray

Z kosmetiky Resibo jsem se rozhodla vyzkoušet také balzám na rty Resibo Lip Lip Hooray. Stejně jako výše zmíněné tonikum, i balzám na rty nabízí z velké části přírodní složení. Jednotlivé složky se přitom mají zasloužit o chráněné, hydratované a hloubkově vyživené rty.

Součástí balzámu je výtažek z hořčičných klíčků, díky kterému budou vaše rty krásně hladké a hebké. Kromě toho ve složení najdete výtažek mimózy, slunečnice a jojoby. Tyto složky rty příjemně hydratují a vytváří na nich speciální ochrannou vrstvu, která zabraňuje možnému vysoušení.

V neposlední řadě se můžete těšit na olejovou vrstvu složenou z mandlového, slunečnicového a habešského oleje. Tato vrstva přitom rty chrání před negativními vlivy vnějšího okolí.

Moje zkušenost: V prvé řadě je třeba zmínit, že se tento balzám neprodává v klasické tyčince, ale v kelímku. Na rty jej proto musíte nanášet prstem, což je trochu nepraktické, nicméně nejedná se o nijak zásadní překážku. Na první přivonění mě přitom okouzlila krásně svěží a sladká vůně manga. Na balzámu mě zaujala také jeho vcelku dlouhá výdrž na rtech. Aplikaci proto není třeba příliš často opakovat. Naopak mě ale zklamalo, že po aplikaci se tak úplně nevstřebá a vytváří na rtech nepříjemné kousky a to je podle mě vcelku zásadní problém. Nemám však pochyb o tom, že z hlediska hydratace a výživnosti tenhle produktu funguje bezvadně.

Celkové hodnocení:

79%

Cena: kolik stojí kosmetika Resibo

Aby byla moje recenze kosmetiky Resibo kompletní, nesmím samozřejmě zapomenout zmínit cenu. Ta se v případě tónovacího tonika pohybuje kolem 500 Kč za 100 ml. Balzám na rty o objemu 7 ml poté seženete přibližně za 350 Kč.

Celkově tedy kosmetika Resibo spadá do takové zlaté střední cesty. Rozhodně se nejedná o nejlevnější produkty, na druhou stranu ani o ty nejdražší. Je ale třeba počítat s tím, že kosmetiku Resibo seženete zejména na internetu. V kamenných prodejnách ji budete hledat jen těžko.

Shrnutí recenze Resibo: komu bych tuto kosmetiku doporučila?

Produkty značky Resibo bych obecně doporučila všem, kteří se poohlížejí po kvalitě za příznivou cenu. Se samoopalovacím tonikem docílíte perfektních výsledků, aniž byste se museli obávat nevzhledných map a fleků na pleti. Potěší i jeho příjemná ananasová vůně. Tonikum bych tedy rozhodně doporučila.

Balzám na rty si poté dokáže perfektně poradit se suchými a popraskanými rty. Poskytuje jim hloubkovou hydrataci a vyživení a při pravidelném používání jsou rty sametově hebké. Je třeba však počítat s tím, že může zanechávat kousky na rtech. Já bych si jej znovu asi nepořídila, ale věřím, že spoustě z vás může vyhovovat.

Výhody:

  • Perfektní výsledky už po prvním použití
  • Tonikum nedělá fleky
  • Příjemná vůně
  • Skvělá hydratace
  • Pečuje o pokožku a rty
Nevýhody:
  • Dostupnost především na internetu
  • Balzám na rty je třeba nanášet prstem
  • Balzám na rty zanechává kousky, které následně vypadají jako drobky na rtech

GALERIE

Přidat komentář

thirteen − nine =