Paco Rabanne 1 Million recenze 01

Recenze: pánský parfém Paco Rabanne 1 Million

Přemýšlíte o tom, že svou kolekci parfémů rozšíříte o nový kousek? Nebo hledáte originální dárek pro muže? V tom případě vám pravděpodobně přijde vhod moje recenze parfému Paco Rabanne 1 Million. V tomto článku se dozvíte podrobné informace o tom, jak parfém voní a na jaké příležitosti je ideální. Také se podíváme na to, jaká je jeho běžná výdrž, čím zaujme jeho flakon a na kolik vás přijde po finanční stránce. Tak se pusťte do čtení a nechte se inspirovat.

Paco Rabanne 1 Million recenze 01
Paco Rabanne 1 Million recenze – balení

Test a zkušenosti: jak voní Paco Rabanne 1 Milion

Nejprve se pojďme podívat na samotnou charakteristiku tohoto pánského parfému. Pro mě osobně je vůně spojením luxusu a zároveň svěžesti. Definovala bych ji jako dřevito-kořeněnou vůni, která zaujme na první přivonění a odliší se od mnoha ostatních parfémů. Paco Rabanne uvádí, že je vůně ideální volbou pro úspěšné a ctižádostivé muže, kteří vědí, co chtějí a jdou si za svými cíly. A s tím musím souhlasit.

Co se týče samotné vonné kompozice, je opravdu zajímavá. Po aplikaci se ze všeho nejdříve ozvou tóny svěží máty a mírně nasládlé mandarinky. Následně se o slovo přihlásí opojná a hřejivá vůně skořice a do hry vstoupí také mírně nasládlé tóny růže. U květin však dlouho nezůstane, jelikož pevný základ parfému je tvořen smyslnou ambrou ve spojitosti s mužnou kůží.

Na jakou příležitost se hodí

Pro mě osobně je Paco Rabanne 1 Milion skvělou vůní na každodenní nošení do práce, do školy nebo pro volný čas. Pro významnější události nebo třeba večerní společenské akce pravděpodobně sáhnete spíše po výraznějším parfému. Také se domnívám, že se jedná o skvělou volbu zejména pro teplejší měsíce, kdy oceníte svěží tóny parfému. Naopak v zimních měsících se pravděpodobně rozhodnete spíše pro zemitější a opojnější vonnou kompozici. Jedná se však o otázku osobních preferencích a možná to budete cítit jinak.

Paco Rabanne 1 Million recenze 02
Paco Rabanne 1 Million recenze

Jak dlouho vydrží parfém vonět

Jedním z důležitých faktorů při výběru parfému je bezpochyby jeho výdrž. Znám to sama. Nemám ráda parfémy, které cítím pouze pár minut po aplikaci, a poté už o nich nevím. Tento parfém jsem však důkladně otestovala na svém příteli. A s ohledem na výdrž vám jej mohu s klidným srdcem doporučit.

Parfém vydrží vonět po několik hodin poměrně intenzivně. Průměrně se bude jednat zhruba o takových 5 až 6 hodin. Poté jej samozřejmě ucítíte také, ale vůně bude postupně slábnou až vyprchávat. Nicméně bezprostředně po aplikaci je vůně intenzivní a přítel díky tomu zaznamenal ohlas nejen od kolegů v práci. Pokud chcete docílit větší intenzity, stačí se po zmíněných 5 až 6 hodinách znovu navonět. Ale vyloženě nutné to není. Já sama jsem z něj parfém cítila i po celém dni, který strávil za volantem v práci.

Paco Rabanne 1 Milion a jeho designový flakon v hlavní roli

Co mě na tomto parfému ještě zaujalo, je jeho designový flakon. Tomu vévodí zlatá barva a celek díky tomu působí ještě o něco luxusnějším dojmem. Také se tento parfém skvěle vyjímá na polici nebo třeba v koupelně. Flakon v podstatě vypadá jako taková robustní zlatá cihla, na což odkazuje i reklama této značky.

Na co si přítel trochu stěžoval byla forma aplikace, kdy je vrchní tlačítko zapuštěné a nemačká se například tak dobře jako u klasických flakónů.

Paco Rabanne 1 Million recenze 03
Paco Rabanne 1 Million recenze 03

Cena aneb kolik stojí parfém Paco Rabanne 1 Milion

Mezi důležité faktory v rámci recenze patří bezpochyby také cena parfému. Kolik tedy Paco Rabanne 1 Milion stojí? Dobrou zpravou je, že se rozhodně neřadí mezi vyloženě drahé parfémy a svou cenovkou tedy zaujme velkou část spotřebitelů. S ohledem na cenu vždy nezapomínejte zvážit také to, jaká je výdrž parfému a kolik jej reálně spotřebujete. Můj přítel jej používá každý den již zhruba měsíc a za tu dobu mu z flakonu ubyla pouze velmi malá část. Je to dáno i tím, že přes den není vyloženě nutné parfém znovu aplikovat, jak jsem již ostatně zmiňovala.

Ale zpátky k ceně. Paco Rabanne 1 Milion se prodává ve třech velikostech. S vyšším objemem se přitom neodmyslitelně pojí i výhodnější cena. Nejmenší varianta disponuje objemem 50 ml a vychází zhruba na 1 200 Kč. Prostřední varianta má objem 100 ml a vyjde vás přibližně na 1 800 Kč. A za největší flakon (viz. obrázky) o objemu 200 ml zaplatíte necelých 2 350 Kč. Nutno podotknout, že v průběhu roku samozřejmě můžete narazit na nejrůznější slevové akce, které jsou skvělou příležitostí, jak ušetřit.

Reklama na parfém

Reklama společně na pánský a dámský parfém.

Kde koupit parfém Paco Rabanne 1 Million?

Závěr – komu bych parfém Paco Rabanne 1 Milion doporučila?

Podle mého názoru se pánský parfém Paco Rabanne 1 Milion hodí zejména pro mladistvé muže, kterým se zamlouvají kořeněné a zároveň svěží vůně. Obecně se mi tato vůně hodí spíše pro letní počasí. Je příjemně vzdušná a nemá tendenci vás zahalit do příliš těžkého vonného oparu. Pozitivně hodnotím také její výdrž. Parfém vydrží intenzivně voně zhruba 5 až 6 hodin. Pomyslnou třešničkou na dortu je poté flakon parfému, který připomíná luxusní zlatou cihlu.

V dámské verzi si pak můžete zakoupit Paco Rabanne Lady Million.

Přidat komentář

4 × four =