Versace Bright Crystal

Parfém Versace Bright Crystal (RECENZE)

Milujete opojnou svěží vůni květin, která vás okamžitě přenese do říše pohádek a snů? Takovou, se kterou se budete po celou dobu nošení cítit jako v bavlnce, přestože prožíváte běžné každodenní strasti? Pak vás bude jistě zajímat recenze Versace Bright Crystal, vůně, která všechny pohádky strčí snadno do hrsti. Přečtěte si vše o jejím složení, co skrývá v srdci, v hlavě, kterou ingrediencí je vyplněno tělo nebo v jak velkých flakóncích tuto vůni seženete.

Kde koupit parfém Versace Bright Crystal?

Notino.cz od 1250 Kč (90 ml) Přejít do obchodu
Parfemy-elnino.cz od 1150 Kč (90 ml) Přejít do obchodu
Sephora.cz od 2590 Kč (90 ml) Přejít do obchodu

Recenze: Versace Bright Crystal

Svěží vůně Bright Crystal od značky Versace byla na trh uvedena již v roce 2006, kdy ji navrhl parfémář Alberto Morillas. Od té doby její sláva postupně stoupá, vůně patří u mnoha žen k velmi oblíbeným. Jedná se o parfemovanou toaletní vodu, určenou spíše pro mladé ženy a dívky. Je to velmi rafinovaná vůně, se kterou se budete cítit sebejistě jak na prvním rande, tak na luxusní večeři k oslavě vašeho výročí.

Versace Bright Crystal

Vůně Versace Bright Crystal je plná romantických tónů kombinujících květiny s ovocem a jemnými dřevitými detaily, přitom je však stále moderní a dynamická. Jako první ucítíte svěžest, kterou vyplňují výrazné citrusové akcenty yuzu, granátového jablka a ledových akordů. Poté vás vůně pohltí svým květinovým opojením pivoňky a magnólie, které doprovází hřejivé tóny medové ambry a dřevitých akordů. Vůně Versace Bright Crystal není nijak složitá, pojďme si blíže představit její složení.

 • Hlava parfému je tvořena ledovými akordy, tóny yuzu a granátového jablka.
 • Srdce vůně zaplňuje pivoňka, lotos a magnolie.
 • Tělo pak tvoří pižmo, dřevo a ambra.

Parfemovaná voda Versace Bright Crystal je oděná v luxusním průhledném flakónku s růžovým nádechem. Přední stranu zdobí jednoduchý nápis Versace a pod ním menším písmem Bright Crystal. Co vás však na flakónku ihned zaujme, je jeho víčko ve zpracování velkého oválného krystalu. Celý flakón tak nabývá luxusním dojmem. Zejména ale u větších balení pak flakón skrze víčko ztrácí na kompaktnosti, do kabelky proto rozhodně zvolte variantu o menším objemu, případně přelijte vůni do plnitelného rozprašovače pro parfémy.

Čím vás vůně Versace Bright Crystal dostane?

 • Je plná osvěžující čerstvosti.
 • Pojící tóny květin, ovoce a dřeva.
 • Romantická, ale přitom moderní a dynamická.
 • Ideální dárek pro dívky a mladé ženy.
 • Vhodná pro každodenní nošení.
 • Bude vás bavit jak ve dne, tak v noci.
 • Hodí se zejména k jaru a létu.
 • Vydrží mírně intenzivně vonět až po dobu 4 hodin.

Varianty a cena vůně Versace Bright Crystal

Vůni Versace Bright Crystal můžete zakoupit ve čtyřech různých variantách:

 • toaletní voda pro ženy Versace Bright Crystal 200 ml,
 • toaletní voda pro ženy Versace Bright Crystal 90 ml,
 • toaletní voda pro ženy Versace Bright Crystal 50 ml,
 • toaletní voda pro ženy Versace Bright Crystal 30 ml.

V některých drogeriích či e-shopech pak můžete objevit i variantu vhodnou do kabelky – toaletní vodu Versace Bright Crystal o objemu 10 ml. Sympatický flakónek neobsahuje typické velké víčko, nebude vám tak nikde překážet a můžete jej mít neustále u sebe.

Jako i ostatní vůně od značky Versace se i Bright Crystal pohybuje v rozmezí několika set až tisíc korun. Za 200ml variantu, tedy největší, jakou můžete u nás sehnat, zaplatíte zhruba 2000 Kč. S klesajícím objemem pak výhodnost ceny rovněž klesá. 90ml balení vás totiž přijde na necelých 1300 Kč, 50 ml vůně stojí přibližně 1000 Kč a 30ml balení vůně okolo 800 Kč, pokud není v akci. Parfém tak patří do střední cenové kategorie, kde si své oblíbenkyně jistě najde. Vzhledem k tomu, že dlouho vydrží, je její cena více než přívětivá.

Závěrečné shrnutí

[wp-review id=”940″]

Přidat komentář

thirteen − seven =