Noční hydratační krém Venira

Recenze: hydratační noční krém Venira

Bez kvalitního hydratačního krému na den a na noc si již svůj život nedokáži představit. A jelikož pro vás ráda zkouším nové a nové produkty, nemohla jsem si nechat ujít ani hydratační noční krém Venira. Ten jsem zkoušela po dobu několika týdnů, abych vám nyní mohla předat své postřehy a zkušenosti. Přečtěte si, jakými účinnými složkami zaujme jeho složení a jaké viditelné účinky jsem na pleti zaznamenala.

Noční hydratační krém Venira
Noční hydratační krém Venira

Složení hydratačního nočního krému Venira

Nejprve se pojďme podrobněji podívat na to, co se vlastně skrývá ve složení hydratačního nočního krému od značky Venira. Na první příčce lze zmínit nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která proniká hluboko do vrstev pokožky a přispívá ke zlepšení její hydratace a pružnosti. Kromě toho ve složení najdete hybridní komplex kyseliny hyaluronové, který kombinuje účinky nízkomolekulární a vysokomolekulární formy této kyseliny. Díky tomu se postará o účinnou hydrataci ve všech vrstvách vaší pokožky.

Mezi další aktivní látky obsažené v tomto nočním krému lze zařadit MossCellTecᵀᴹ č. 1. Jedná se o inovativní aktivní složku z buněk mechu čepenky odstálé, která napomáhá omladit jednotlivé kožní buňky a přispívá k pružnosti pokožky. Pleť je díky této látce zároveň hydratovaná a dochází ke zpomalení jejího stárnutí.

Z dalších účinných složek lze zmínit retinol, neboli vitamín A. Ten podporuje správnou cirkulaci kyslíku v krvi a stimuluje tvorbu nových kolagenových vláken.

Kromě těchto látek jsou součástí krémů také vybrané oleje. Například Inca Inchi olej obsahuje velké množství omega 3 mastných kyselin, které zajišťují ochranu svrchní vrstvy pokožky před vnějšími vlivy. Z dalších olejů lze zmínit jojobový olej, arganový olej, mandlový olej, olej z šípkové růže či olej z damašské růže. Obsažená růžová voda dále přináší jemné tonizační účinky, přispívá k hydrataci pokožky a její regeneraci.

Účinky hydratačního nočního krému Venira

Jak napovídá samotný název, tento noční krém slouží především k zajištění hydratace pokožky. Skvěle se proto hodí pro majitelky suché až dehydratované pleti, které hledají hutný krém, který je opravdu zbaví suchých míst. Kromě toho jej lze doporučit také majitelkám pleti se zašedlým tónem, povadlými konturami a jemnými vráskami, které vznikají kvůli nedostatečné hydrataci.

Zásluhou kombinace nízkomolekulární a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové se při pravidelném používání dočkáte potřebné hydratace ve všech vrstvách pokožky (a to i těch nejhlubších). Zásluhou obsažených blahodárných olejů a vitamínů je pokožka zvláčněná a zjemněná. Vysoce účinné látky také přispívají k celkovému obnovení pleti. Pokožce se vrací její pružnost a vitalita.

Test a zkušenosti s hydratačním nočním krémem Venira

VENIRA hydratační noční krém
VENIRA hydratační noční krém

Abych vám mohla zprostředkovat tuto recenzi, rozhodla jsem se noční krém od značky Venira otestovat po dobu několika týdnů. Předně musím říct, že hned po otevření balení mě zaujala velmi příjemná vůně krému připomínající čerstvě rozkvetlé růže. Vůně je jemná, není zbytečně vtíravá, což právě u kosmetiky velmi oceňuji. Krém se řadí spíše k těm hutnějším, což je ale právě pro potřeby suché a dehydratované pleti ideální. Do pokožky se plně vsákne během několika minut.

Osobně musím pochválit, že tento krém je opravdu hodně hydratační a pro suchou pleť ideální. S jeho pomocí mě netrápí žádná suchá místa na obličeji, pleť působí vyživeně a hydratovaně. Krém se nanáší na noc a po probuzení jsem vždy zaznamenala, že je moje pleť příjemně hebká, zpevněná a spokojená. A vypíchnout samozřejmě musím i jeho špičkové čistě přírodní složení.

Cena aneb kolik stojí hydratační noční krém Venira

Na závěr vás jistě bude zajímat, kde lze vlastně tento hydratační krém zakoupit. Osobně doporučuji využít oficiální webové stránky Venira, kde můžete svůj nákup doplnit i dalšími zajímavými produkty této značky. V běžné drogerii či v lékárně na tento krém momentálně nenarazíte.

Krém se prodává v balení o objemu 50 ml, což je u krémů poměrně běžné. Jeho cena se běžně pohybuje kolem 850 Kč, nicméně často bývá k dostání i v nejrůznějších slevových akcích. V době psaní této recenze například cena na webu činila zvýhodněných 599 Kč.

Kde koupit produkty Venira?

Hydratační noční krém od 599 Kč Přejít do obchodu

Kosmetika Venira - kompletní balíček

Z kosmetiky Venira jsem toho otestovala více, takže se postupně můžete těšit na samostanou recenzi. Kompletní seznam produktů Venira:

  • hydratační denní krém Venira
  • tělový peeling Venira
  • noční krém Venira
  • hydratační pleťová voda Venira
  • hydratační sérum Venira
  • oční krém Venira
  • a balzám na rty Venira

Přidat komentář

15 − 2 =