AcneUp gel na akné

Recenze: AcneUP –⁠ levné a funkční produkty na akné

Patříte mezi majitele problematické a aknózní pleti? Nebo vás zkrátka a jednoduše čas od času pár pupínků potrápí? V tom případě se jistě poohlížíte po dobré kosmetice, která by vám pomohla výskyt komedonů zredukovat na minimum. Já jsem se pustila do recenze AcneUP produktů, které jsem pro vás měla možnost otestovat. Konkrétně jsem vyzkoušela speciální gel na problematickou pleť a šetrnou mycí emulzi, která je ideální volbou pro každodenní použití.

V tomto článku vám prozradím, jak si oba produkty v rámci mého testování vedly. Dozvíte se, jaké účinky slibují a jaké účinné složky se skrývají v jejich složení. Kromě toho vám také prozradím, jak je správně používat, abyste mohli pozorovat viditelné výsledky. Podíváme se také na cenu jednotlivých produktů a popíšu vám moji zkušenost s nimi. Na závěr vám ještě prozradím pár informací o značce AcneUP jako takové. Tak se pusťte rovnou do čtení a zjistěte, zda jsou tyto produkty tím pravým pro vás a zda vám pomohou s léčbou vašich kožních neduhů.

AcneUP Gel na problematickou pleť se sklonem k akné

AcneUp gel na akné konzistence
AcneUp gel na akné konzistence

Prvním produktem od značky AcneUP, který jsem pro vás otestovala, je speciální gel na problematickou pleť se sklonem k akné. Pokud vás trápí pupínky, tento malý zázrak jejich množství i viditelnost dokáže výrazně zredukovat.

Účinky

Tento gel je navržen tak, aby celkově pečoval o problematickou pleť. Pomáhá proto zklidňovat podráždění a pnutí a redukuje případné nedokonalosti. Díky obsažené kyselině azelaové, nikotinamidu a panthenolu přispívá k regulaci mazu a pleti navrací zdravý vzhled. Ve složení najdete také extrakty z lékořice, violky a lopuchu, které šetrně pečují o pokožku a pomáhají ji rozjasňovat.

Jak se používá

AcneUP Gel se nanáší až na vyčištěnou pokožku. Na prst si naneste malé množství gelu a důkladně jej rozetřete na vaši pleť, krk a případně i dekolt (pokud vás pupínky trápí i v těchto oblastech). Přípravek se používá pouze večer a i díky tomu vám jedno balení vydrží poměrně dlouho.

Moje zkušenost

Osobně musím nejprve podotknout, že mě trápí především hormonální akné. To znamená, že se mi pupínky objevují především tehdy, když má začít moje menstruace. A v tomto ohledu jsem chtěla gel vyzkoušet.

Jeho předností je jednoduché a bezproblémové nanášení na pleť. Gel se prakticky okamžitě vstřebává, takže se nemusíte obávat nepříjemného lepivého pocitu. Po dlouhodobém testování mohu zhodnotit, že gel funguje velmi dobře. Mám pocit, že pupínky jsou menší a ne tak viditelné. Zároveň moje pleť celkově vypadá projasněná a je zářivější. Když k tomu přidám velmi příznivou cenu tohoto produktu, ráda jej budu používat opakovaně.

Cena

Gel na problematickou pleť se prodává v balení o objemu 30 ml. Jeho cena se pohybuje kolem 150 Kč, což na poli pečující kosmetiky jistě není nijak závratná investice.

AcneUP Cleanser jemná čisticí emulze

AcneUp Cleanser čistící emulze - konzistence
AcneUp Cleanser čistící emulze – konzistence

Druhým produktem od značky AcneUP v rámci mé recenze je jejich Cleanser. Jedná se o jemnou čisticí emulzi, která slouží ke každodennímu mytí obličeje. Z hlediska svého složení je stejně jako výše uvedený gel určena pro problematickou pleť.

Účinky

Tato čisticí emulze slouží k účinnému a zároveň šetrnému mytí pleti. Aktivně působí nejen proti výskytu akné, ale i proti černým tečkám. Poradí si také s odstraněním vašeho každodenního líčení a veškerých nečistot, které na pleti v průběhu dne ulpí. Emulze má neutrální pH, neobsahuje mýdlo ani parfemaci. Díky tomu není pleť po použití zbytečně vysušená. Rovněž dochází k podpoře přirozené ochranné vrstvy pleti a jejímu zklidnění. Vzhledem k šetrnému složení můžete přípravek bez obav používat i na citlivou pokožku.

Čisticí emulze nachází uplatnění u majitelů problematické pleti. Ti ji mohou používat nejen na obličej, ale také na krk, dekolt nebo třeba záda, pokud je zde trápí výsev nevzhledných pupínků.

Jak se používá

Čisticí emulze se používá k čištění pleti. Vzhledem k tomu by měla zaujmout první příčku ve vaší každodenní rutině. Používat ji můžete jak k rannímu, tak i večernímu čištění. Dostatečné množství emulze naneste na obličej a jemně jej vmasírujte do pleti. Následně můžete zbytky přípravku odstranit pomocí vody, nebo pomocí vatového tamponu.

Moje zkušenost

Čisticích gelů a emulzí jsem vyzkoušela již opravdu hodně. U mnoha konkurenčních produktů mi vadilo, že po použití zanechávaly pocit suché a napnuté pleti. Ale musím říct, že u emulze AcneUP se mi to nestalo. Naopak. Pokožka působí čistě, je hydratovaná a skvěle připravená na použití dalších pečujících přípravků. Pozitivně hodnotím také to, že si poradí i s odstraněním make-upu, i když v případě voděodolné řasenky můžete mít potíže.

Cena

Na závěr ještě přidám zmínku o ceně, která pro vás může být rovněž rozhodující. Emulze se prodává v balení o objemu 250 ml, které vám vystačí poměrně dlouho. Jeho cena se pohybuje kolem velmi nízké hranice 160 Kč. Díky tomu přípravky AcneUP cílí i na osoby, které za kosmetiku nechtějí utrácet obrovské finanční částky, zároveň však chtějí vidět výsledky.

O značce AcneUP

Značka AcneUP vznikla proto, aby její produkty pomáhaly lidem s aknózní a problematickou pletí. Pod její taktovkou vzniká medicinální kosmetika, která je vytvořena pro komplexní péči právě pro tento typ pleti. Při dlouhodobém používání jednotlivých produktů je výsledkem potlačení viditelných projevů akné. To znamená, že z pokožky postupně mizí jednotlivé pupínky, začervenání i černé tečky.

Produkty AcneUP lze používat již na rozvinuté kožní problémy, ale i preventivně, abyste zdravotním potížím předcházeli. Vzhledem ke svému složení lze přípravky používat každý den. Produkty AcneUP jsou navíc patentovány ve Švýcarsku.

AcneUp logo

Kde koupit produkty AcneUP

Produkty AcneUP v klasické drogerii neseženete. Je třeba se po nich poohlédnout POUZE v lékárnách. V tomto ohledu vám poslouží jak klasické kamenné lékárny, tak i ty internetové. Při nákupu na internetu si navíc můžete jednoduše a pohodlně srovnat nabízené ceny a nakoupit je nejvýhodněji. Produkty AcneUp najdete třeba v těchto eshopech:

Závěrem

Produkty AcneUP celkově hodnotím velmi pozitivně. Za nízkou pořizovací cenu získáte přípravky se skvělým složením, které skvěle zastanou svou službu. Mycí emulze se postará o mytí obličeje bez zbytečného vysušení a gel využijete k redukci pupínků, černých teček a začervenání.

Pokud se řadíte mezi majitele problematické pleti, rozhodně bych vám tyto produkty doporučila minimálně vyzkoušet i pokud jim přes svou příznivou cenu příliš nevěříte. Možná najdete skrytý klenot, který se stane součástí vaší kosmetické výbavy. Produkty jsou navíc šetrné, kvalitní a na pleti perfektně odvedou svou práci. Navíc dokáží působit nejen v akutní fázi akné, ale i jako účinná prevence.

Galerie

Přidat komentář

8 + six =