Balzám na rty melounový Venira

Recenze: balzám na rty Venira

Balzám na rty je praktickým pomocníkem, který vaše rty udrží jemné, vláčné a hydratované. Kvalitním produktem na tomto poli je balzám na rty Venira, který jsem měla možnost pro vás několik týdnů otestovat. Jak se mi osvědčil? Co všechno se ukrývá v jeho složení? A jak hodnotím jeho cenu a dostupnost? To všechno se dozvíte v mé dnešní recenzi. Pro začátek alespoň napovím, že mě svými účinky velmi mile překvapil a doslova jsem se zamilovala do jeho svěží vůně.

Balzám na rty Venira
Balzám na rty Venira

Složení balzámu na rty Venira

Balzám na rty Venira by měl být podle slov výrobce skvělým pomocníkem na suché a popraskané rty. A po mém testování musím říct, že je to pravda. Tento balzám jsem si velmi rychle zamilovala.

V jeho složení najdete včelí vosk, bambucké máslo, extrakt z chmelu otáčivého a kombinaci několika blahodárných olejů. Konkrétně kokosový olej má mírné protizánětlivé účinky a zároveň na rtech působí antibakteriálně. Je vhodný i pro majitele extrémně suché pokožky. Mandlový olej v sobě obsahuje velké množství minerálů, polynenasycených mastných kyseliny a vitamínů. Díky tomu pomáhá rty hloubkově hydratovat, posilovat a regenerovat.

Kromě toho se ve složení balzámu na rty ukrývá také slunečnicový olej, který se snadno vstřebává i do hlubších vrstev pokožky. Rtům přináší okamžité zklidnění, zjemnění a vyhlazení. Obsažený vitamín E pomáhá předcházet stárnutí pokožky. Včelí vosk poté přispívá k vytvoření prvotřídní ochrany rtů před vnějšími vlivy. Bambucké máslo zabraňuje popraskání a poškození rtů a dopřeje pokožce okamžitou a hloubkovou hydrataci.

Můj test balzámu na rty Venira

Balzám na rty melounový Venira
Balzám na rty melounový Venira

Balzám na rty Venira jsem měla možnost pro vás důkladně otestovat. Jaké byly mé zkušenosti? Používala jsem jej přitom i několikrát v průběhu dne pro okamžitou hydrataci a pocit vyživených rtů. Musím říct, že se tento balzám bude právem řadit k produktům, které budu ráda používat opakovaně.

Balzám mi dokázal spolehlivě vyhladit jemné praskliny, které v zimních měsících na mých rtech zkrátka a jednoduše nevyhnutelně vznikají. Hned po použití byly mé rty na dotyk vláčné, jemné a působily vyživeně. Navíc balzám dosahuje velmi dlouhé výdrže, s čímž jsem měla u některých konkurenčních produktů problémy.

Balzám na rty jsem zkusila používat také jako podkladovou bázi pod rtěnku a i z těchto účinků jsem byla nadšená. Líčení pomocí rtěnky totiž poté vypadalo lépe. Rtěnka neměla tendenci zajíždět do suchých míst na rtech, naopak se velmi dobře rozprostřela po celém povrchu. Rty působily vyživeně, zdravě a hydratovaně.

A co musím rozhodně zdůraznit, je velmi příjemná vůně tohoto balzámu. Konkrétně jsem měla možnost otestovat melounovou vůni, která mě v podstatě přenesla na sluncem zalitou pláž. Kromě toho je však k dostání také kokosová, vanilková a višňová vůně a já se těším, až je postupně vyzkouším všechny. Balzám není nijak zabarvený, lze jej proto bez problémů používat opravdu kdykoliv, a to i na noc.

Cena a kde jej koupit

O výhod balzámu na rty Venira ještě chvíli zůstanu. Musím totiž podotknout, že je k dostání za velmi příznivou cenu. Běžná cena na oficiálním webu v současné době činí 99 Kč, v průběhu roku však můžete narazit na nejrůznější slevové akce, se kterými můžete i několik desítek korun ušetřit.

Jelikož je produkt čistě přírodní, vyrobený v ČR a pyšní se opravdu kvalitním složením, mnoho lidí (včetně mě) by pravděpodobně počítalo s vyšší pořizovací cenou. Vzhledem k tomu je tento balzám dostupným produktem opravdu pro každého.

A kde jej koupit? V běžných drogeriích na něj nenarazíte. Je proto třeba zavítat do internetových obchodů. Kromě oficiálních webových stránek jej prodávají například některé internetové lékárny nebo e-shopy zaměřené na přírodní kosmetiku.

Kde koupit produkty Venira?

Balzám na rty od 99 Kč Přejít do obchodu

Kosmetika Venira - kompletní balíček

Z kosmetiky Venira jsem toho otestovala více, takže se postupně můžete těšit na samostanou recenzi. Kompletní seznam produktů Venira:

  • hydratační denní krém Venira
  • tělový peeling Venira
  • noční krém Venira
  • hydratační pleťová voda Venira
  • hydratační sérum Venira
  • oční krém Venira
  • a balzám na rty Venira

Přidat komentář

18 − 8 =