Šampon a kondicionér Freylish 3

RECENZE šamponu a kondicionéru Freylish®

Mám pro vás další podrobnou recenzi. Tentokrát jsem si na mušku vzala šampon a kondicionér značky Freylish, která se kromě toho zaměřuje také na výrobu fénů a dalších stylingových produktů. Jak si šampon a kondicionér vedl v mé recenzi? Jaké zkušenosti s nimi mám a jakých výsledků jsem se po několika týdnech testování dočkala? Přečtěte si mou podrobnou recenzi šamponu a kondicionéru Freylish® a zjistěte, zda se jedná o ty pravé produkty právě pro vás.

Recenze Freylish® Hair Growth Shampoo: složení a vlastnosti

Šampon Freylish
Šampon Freylish

Jako první se podíváme na šampon od značky Freylish. Ten slibuje, že s jeho pomocí při dlouhodobém používání dosáhnete krásných, dlouhých a lesklých vlasů. Prvotřídní složení tohoto šamponu je navrženo tak, abyste dosáhli hloubkové výživy vašich kadeří a zároveň podpořili růst vašich vlasů.

Šampon pomáhá posílit jednotlivá vlasová vlákna a hloubkově je vyživit. Zároveň kadeřím dodává oslnivý lesk, který zaujme na první pohled. Díky tomuto šamponu je také z dlouhodobého hlediska podpořeno zdraví a vitalita vlasů. Velkou předností přípravku je skutečnost, že neobsahuje silikony ani škodlivou chemii. Díky tomu nemá tendenci váš účes příliš zatěžovat.

Recenze Freylish® Styling Conditioner: složení a vlastnosti

Kondicionér Freylish
Kondicionér Freylish

Druhým produktem, který prošel mým testem, byl kondicionér ze stejné řady. Freylish® Styling Conditioner díky svému složení doplňuje vlastnosti šamponu a společně se přípravky zasluhují o dosažení kýženého účinku.

Pečlivě vybrané ingredience v tomto případě pomáhají podpořit růst vlasů a dopřát jim tolik potřebnou výživu. Zároveň účes po použití kondiconéru získává oslnivý lesk a samozřejmě dochází k celkovému usnadnění rozčesávání vlasů. Kondicionér z dlouhodobého hlediska podporuje zdraví a kvalitu vlasů a pomáhá je hloubkově vyživit.

Moje zkušenosti s šamponem a kondicionérem

Popisovaný šampon a kondicionér jsem pro vás testovala po dobu několika týdnů, abych mohla jejich účinky zcela objektivně zhodnotit. Předně musím zdůraznit, že oba přípravky se na vlasy velmi snadno nanáší. Šampon skvěle pění, a to především při druhé aplikaci na již čisté vlasy. Stejně tak kondicionér je příjemně lehký a nemá tendenci vlasy nepřirozeně slepovat. Pomyslnou třešničkou na dortu je příjemná vůně, která v účesu zůstává poměrně dlouhou dobu.

Při pravidelném používání jsem zpozorovala, že vlasy jsou viditelně hladší a lesklejší. Po vyfénování se mi s nimi snadno pracuje, jsou hezky uhlazené a nemají tendenci se nějak rychle mastit. Výhodou zmíněného kondicionéru je skutečnost, že se vlasy po jeho použití velmi snadno rozčesávají.

Šampon a kondicionér Freylish 3
Šampon a kondicionér Freylish 3

Mé celkové hodnocení obou přípravků je tedy pozitivní a neexistuje nic, co by mi osobně vadilo. Vlasy vypadají zdravě, hezky a lesknou se. Zároveň se velmi dobře rozčesávají i následně upravují. A pozitivně hodnotím i příjemnou (a zároveň nevtíravou vůni).

Cena aneb kolik stojí kosmetika Freylish®

Aby byla tato recenze úplná, nesmím samozřejmě zapomenout zmínit i cenu této kosmetiky. Oba přípravky seženete za 450 Kč, přičemž jejich objem činí 350 ml. Vzhledem k tomu lze říct, že cena je trochu vyšší, nicméně vzhledem ke kvalitě produktů je poměrně očekávatelná.

Drobnou nevýhodou může být horší dostupnost produktů. Pokud je budete chtít vyzkoušet, je nejjednodušší si je objednat přímo z oficiálního e-shopu Freylish. V běžných kamenných prodejnách, drogeriích či lékárnách kosmetiku v současné době bohužel neseženete. Na druhou stranu produkty z e-shopu dorazily poměrně rychle a pokud uděláte větší objednávku, nebudete platit ani poštovné.

Přidat komentář

eighteen − fifteen =