Haiburst produkty

Recenze produktů Hairburst -⁠ otestovala jsem šampon, kondicionér a elixír na objem a růst

Nedávno jsem se pustila do recenze několika vlasových produktů. Konkrétně jsem otestovala šampon a kondicionér Hairburst a k tomu elixír na objem a růst vlasů. A jelikož jsem s těmito produkty opravdu spokojená, rozhodla jsem se pro vás připravit článek, ve kterém všechny produkty shrnu.

V rámci recenze jsem vyzkoušela šampon a kondicionér Hairburst pro delší a silnější vlasy. Zároveň jsem pravidelně používala speciální elixír, který má za úkol výrazně redukovat vypadávání vlasů. A tady jsou výsledky mého testu.

Haiburst produkty

Kde koupit produkty Hairburst?

Notino.cz Šampon a kondicionér od 930 Kč Přejít do obchodu
Notino.cz Elixír pro objem a růst od 740 Kč Přejít do obchodu

Recenze šamponu Hairburst pro delší silnější vlasy

Šampon Hairburst se prodává v tyrkysové lahvičce (celá produkce Hairburst je svými barvami nezaměnitelná, což je marketingově skvělý tah), která disponuje objemem 350 ml. Má příjemnou vůni, které vládne avokádo a kokos.

Hairburst šampon

Složení

V šamponu najdete hned několik klíčových složek, které se mají zasloužit právě o delší a silnější vlasy. V prvé řadě se jedná o hydrolyzované pšeničné bílkoviny, které pochází z pšeničných klíčků. Mají velmi nízkou molekulovou hmotnost, díky čemuž je mohou vlasy lépe absorbovat. Jelikož navíc ve vlasech zadržují vlhkost, přispívají k většímu objemu každého účesu.

Další významnou složkou jsou aminokyseliny, které jsou prospěšné pro poškozené vlasy. Dodávají jim pevnost a pomáhají vylepšit jejich povrch, díky čemuž na první pohled působí zdravějším dojmem. O hydrataci se dále stará derivát vitamínu B5 a zvlhčovadlo.

Účinky

Zmíněné složky jsou v šamponu obsažené z toho důvodu, aby přispěly k delším a silnějším vlasům. A musím říct, že se to daří. Šampon se na vlasy dobře nanáší a skvěle pění, díky čemuž může odvádět svoji práci. Nutno však podotknout, že je nutné jej aplikovat dvakrát (stejně jako každý jiný šampon).

Už po prvním použití jsem si všimla, že jsou vlasy hezky hladké a zářivé. Problém s nadměrným vypadáváním vlasů nemám, tudíž tuto vlastnost nedokážu dlouhodobě posoudit. Šampon ale opravdu pomáhá vlasy vyživovat a posilovat. Pozitivně hodnotím také objem, kterého se mi podařilo s tímto šamponem docílit.

Celkové hodnocení:

96%

Recenze kondicionéru Hairburst pro delší silnější vlasy

Obecně u všech vlasových produktů platí, že nejlepších výsledků vždy dosáhnete v případě, že budete šampon kombinovat s kondicionérem. Proto jsem při testování používala oba tyto produkty, kondicionér poznáte podle růžové lahvičky.

Hairburst kondicionér

Složení

Složení kondicionéru Hairburst je v mnoha ohledech totožné jako v případě šamponu. Jeho složení je obohacené o bílkoviny, které pomáhají posilovat a opravovat slabé vlasy, díky čemuž dosáhnete jejich menší lámavosti.

Devět různých aminokyselin pomáhá posilovat a zvlhčovat vlasy. Výsledkem by tedy měly být skvěle hydratované vlasy s pevnějším povrchem. Voda se zadržuje uvnitř vlasů, což pomáhá dodat vašemu účesu objem.

Účinky

Kondicionér je třeba na vlasy nanášet po umytí, a to jen do konečků. Neaplikujte jej přímo na pokožku hlavy, docílili byste jen toho, že by vaše vlasy byly zbytečně mastné. Bezprostředně po prvním použití jsem zaznamenala, že vlasy byly příjemně hebké a velmi dobře se rozčesávaly.

Když jsem šampón s kondicionérem používala déle, zaznamenala jsem celkově jejich zářivější a zdravější vzhled. Vlasy byly vyživené až do konečků a nepotýkala jsem se tolik se suchými konci jako dříve. Taky se mi jednotlivé prameny dobře upravovaly. Vlasy jsou nyní hezky jemné, hydratované a příjemné na dotek.

Celkové hodnocení:

96%

Recenze elixíru na objem a růst Hairburst

Jelikož jsem svým vlasům chtěla dodat opravdu hloubkovou výživu, rozhodla jsem se vyzkoušet ještě jeden produkt od značky Hairburst. Je jím speciální elixír, který má rovněž přispět k většímu objemu a růstu vlasů. Jeho výhodou je přitom fakt, že je vhodný pro všechny typy vlasů bez výjimky.

Prodává se ve 125ml lahvičce s praktickým rozprašovačem, díky kterému se do vlasů snadno aplikuje.

Hairburst elixír

Složení

Součástí tohoto elixíru je hned několik složek, které mají přispět k objemu a růstu vlasů. V prvé řadě se jedná o výtažek z hrušky, který obsahuje velké množství fytonutrientů a snižuje tedy vypadávání vlasů.

Další složkou v tomto elixíru je moruše, která je bohatá na přítomnost esenciálních mastných kyselin a antioxidantů. Pomáhá proto vlasy zvlhčovat, detoxikovat a chránit je před okolními vlivy.

Poslední významnou složkou jsou polymery, které se propojují se strukturou vlasových bílkovin a vašim kadeřím dodají plnost a definici. Zároveň vlasy vyhlazují, což oceníte při následném stylingu.

Účinky

Pokud budete elixír Hairburst konzistentně používat alespoň tři měsíce (já používám cca 1 měsíc), měli byste pocítit rozdíl v hustotě vašich vlasů a zaznamenat snížení jejich vypadávání. Používá se jednoduše po umytí vlasů, kdy jej v dostatečném množství nastříkáte na kořínky a délky čistých ještě vlhkých vlasů. Abyste dosáhli většího objemu, doporučuji si následně vlasy vyfénovat v předklonu.

A jak jsem s tímto přípravkem byla spokojená? V prvé řadě bych ráda vyzdvihla příjemnou vůni a opravdu jednoduchou aplikaci pomocí rozprašovače. V kombinaci s šamponem a kondicionérem je to podle mého dobrá volba, pokud chcete dopřát vlasům to nejlepší. Moje vlasy jsou po pravidelném používání silnější a objemnější.

Díky elixíru by také nemělo docházet k takovému vyšisování barvy na vlasech. Odpovídá to přitom tomu, že přípravek obsahuje UV ochranu a opravdu tedy pomáhá vlasy chránit před poškozením vlivem slunečního záření.

Celkové hodnocení:

94%

Hairburst produkty

Shrnutí recenze přípravků Hairburst –⁠ doporučila bych vám je?

Závěrem ještě zbývá všechny tři produkty shrnout. Pokud bych je měla zhodnotit, rozhodně vám je mohu doporučit. I přes vyšší pořizovací cenu získáte šampon, kondicionér a elixír, které opravdu pozitivně působí na vaše vlasy. V rámci mého testu se ukázalo, že vlasy jsou po použití hydratované, jemné, lesklé a celkově působí zdravěji.

Vlasy se méně lámou, jsou pevnější a vyživenější. Pozitivně hodnotím také to, že se všechny produkty snadno nanáší, šampon navíc skvěle pění. Elixír má praktický rozprašovač, díky kterému se jednoduše aplikuje. V neposlední řadě bych ráda vypíchla velmi příjemnou vůni, která je z vlasů hezky cítit i několik dní po umytí. Pokud máte potíže s příliš jemnými vlasy a chcete dosáhnout jejich růstu, rozhodně to stojí za zkoušku.

Obecně také zaznemenávám masivní kampaň mezi influencery. Fotku s Hairburst produkty už snad má každá významější influencerka a tudíž jsem velmi ráda, že jsem tuhle značku mohla osobně otestovat. A rozhodně od nich nemám poslední produkty, protože jsem byla spokojená.

Výhody Hairburst produktů:

  • Příjemná vůně
  • Jednoduché nanášení
  • Hydratace vlasů
  • Zlepšuje lesk a hustotu vlasů
  • Snižuje lámavost

Nevýhody Hairburst produktů:

  • Vyšší cena
  • Menší balení s ohledem na vyšší cenu

Přidat komentář

5 × 1 =