oční krém Dermalogica Daily Skin Health Total Eye Care 1

Moje recenze: oční krém Dermalogica Daily Skin Health Total Eye Care SPF15

Mám pro vás další zhodnocení zajímavého produktu, který jsem vyzkoušela. Tentokrát se v článku zaměřím na recenzi Dermalogica Daily Skin Health Total Eye Care SPF15. Jedná se o oční krém, který pomáhá hydratovat citlivé oční okolí a chrání jej před dalším poškozením. Díky svému složení zároveň zabraňuje průniku škodlivého UV záření do pleti. Lehce tonizuje, přičemž neobsahuje žádné chemické látky.

Tento oční krém můžete kombinovat s dalšími produkty od značky Dermalogica, nebo jej používat s vašimi stálicemi. Díky tomu, že není nijak parfemovaný, to nebude ničemu vadit.

oční krém Dermalogica Daily Skin Health Total Eye Care 3

Kde koupit oční krém Dermalogica Daily Skin Health Total Eye Care SPF15?

Elnino.cz od 900 Kč Přejít do obchodu

Recenze Dermalogica Daily Skin Health Total Eye Care SPF15

Na značku Dermalogica jsem v poslední době četla velmi dobré recenze, sama tuto značku delší dobu využívám. Zaujalo mě u nich zejména složení produktů. Kromě jiného jsem sáhla po očním krému Dermalogica Daily Skin Health Total Eye Care. Ten je vhodný pro všechny typy pleti.

Přípravek se na pleť nanáší v okamžiku, jakmile ji ráno vyčistíte. Krém je třeba aplikovat na horní i dolní víčko, přičemž byste jej měli do pleti jemně vklepat pomocí konečků prstů. Výsledkem by měla být skvělá hydratace a snížení výskytu typických očních vrásek. Jak jsem s přípravkem spokojená?

Složení Dermalogica Daily Skin Health Total Eye Care

Složení tohoto očního krému je navrženo tak, aby pomáhal předcházet dalšímu poškození očního okolí UV záření. Z toho důvodu v něm najdete kyselinu mléčnou, která působí jako přirozený hydratační faktor a má za úkol vyhlazovat texturu pleti.

Součástí je dále látka sodium PCA, která je přirozenou součástí naší pleti a pomáhá ji hydratovat. Nechybí ani oxid titaničitý, který poskytuje ochranu před UVA a UVB zářením. Výhodou je již zmíněná vhodnost pro všechny typy pleti.

Účinky

Oční krém jsem testovala několik týdnů a musím říct, že účinky byly viditelné už po několika málo použitích. Celkově jsem si všimla, že oční krém pomáhá redukovat otoky a vyhlazuje jemné vrásky v očním okolí. Díky své textuře příjemně osvěžuje pleť a obnovuje její texturu.

Pozitivně hodnotím také fakt, že tento oční krém neobsahuje žádné chemické látky, umělá barviva ani parfemaci. Pokud tedy na pleť používáte více různých produktů, nebudou se jejich parfemace zbytečně bít mezi sebou. Vzhledem k ochraně před UV zářením chrání citlivou pokožku i před negativními vlivy slunečního záření, za což ode mě také dostává palec nahoru.

oční krém Dermalogica Daily Skin Health Total Eye Care 1

Cena: Kolik stojí oční krém Dermalogica Daily Skin Health Total Eye Care?

Cena není nejpříznivější. Oční krém Dermalogica Daily Skin Health Total Eye Care SPF15 pořídíte kolem 900 Kč v internetových parfumériích. Za malé 15 ml balení to není zrovna málo. Je to také jedna z nevýhod produktu. Na druhou stranu za kvalitu je třeba připlácet.

Shrnutí recenze Dermalogica Daily Skin Health Total Eye Care SPF15 –⁠ moje zkušenosti

Musím říct, že spoustě z nás bude bránit koupi vyšší pořizovací cena (přece jen tento malý oční krém stojí kolem 900 Kč). Po testování však mohu usoudit, že za to opravdu stojí, a to zejména v případě, že chcete své pokožce dopřát to nejlepší. V porovnání s levnými přípravky z drogerie totiž opravdu vidím výsledky. I když je balení poměrně malé, vydrží vám docela dlouho. Přípravku totiž stačí na pleť nanést jen trochu.

Pozitivně hodnotím také složení bez obsahu chemických látek a umělých barviv. Krém proto pleť zbytečně nedráždí, což je právě kolem očí rozhodně žádoucí. Skvěle si poradí s jemnými linkami a vráskami, a proto bych tento produkt osobně doporučila mladším ženám, které chtějí bojovat proti prvním příznakům stárnutí pleti. Na to je podle mě tento krém perfektní.

Výhody

  • Jedinečné složení
  • Bez obsahu chemických látek a umělých barviv
  • Bez parfemace
  • Snadné nanášení
  • Příjemná textura
  • Viditelné výsledky
  • Redukce očních vrásek

Nevýhody

  • Vyšší cena
  • Malé balení

Celkové hodnocení:

96%

oční krém Dermalogica Daily Skin Health Total Eye Care 2

Za poskytnutí produktu k testování děkuji eshopu: Elnino.cz

Elnino - eshop

Přidat komentář

19 − three =