Pánský parfém Zerex Gentleman - 01

RECENZE pánského parfému Zerex Gentleman s afrodiziakální esenncí

Dobrý parfém s průměrnou výdrží. Tak bych ve stručnosti charakterizovala Zerex Gentleman, který jsem nedávno měla možnost otestovat na svém příteli. Elegantní mužná vůně navíc obsahuje afrodiziakální esence, díky čemuž zvyšuje přitažlivost i sebevědomí muže. A i já musím říct, že jsem si tuto vonnou kompozici během okamžiku vcelku zamilovala. Zajímá vás, co všechno mě zaujalo? Pusťte se do čtení mé recenze parfému Zerex Gentleman.

Pánský parfém Zerex Gentleman - 01
Pánský parfém Zerex Gentleman

Zerex Gentleman – elegantní mužná vůně

Musím se přiznat, že o tomto parfému jsem až donedávna neslyšela. Nicméně překvapil mě hned, když jsem měla příležitost si k němu poprvé přičichnout. Pánský parfém Zerex Gentleman je charakteristický silnou mužnou vůní.

Co je na něm zajímavé, je fakt, že obsahuje afrodiziakální esence. Díky nim podporuje přitažlivost toho, kdo se touto vůní navoní a má tendenci působit přitažlivě až návykově. Skvěle přitom zvýrazní charisma každého muže. Parfém pozvedává mužnost, sebevědomí a zanechává nezapomenutelný první dojem.

Pojďme se nyní blíže podívat na jeho složení. Obecně lze parfém charakterizovat jako elegantní kořeněno-dřevitou vůni. Výrobce přitom udává, že podíl vonných esencí činí až 20 %.

Ze všeho nejdříve úvodní tóny rozehraje kombinace svěží máty, osvěžující mandarinky a grapefruitu. Následně se o slovo přihlásí srdce parfému složené z hřejivé skořice, štiplavého pepře a omamné růže. Pevný základ parfému tvoří pačuli společně s ambrou, dřevem a kůží.

K dispozici jsou také další dva parfémy: svěží a energická vůně Zerex Sport a smyslná afrodiziakální Zerex Hunter. Na webu si můžete objednat také vzorky, abyste zjistili jak parfémy voní nebo vám sednou. K dispozici jsou také vzorky dámských parfémů. Ty ale prozatím nelze koupit v plném balení.

Test a zkušenosti s parfémem Zerex Gentleman

Jelikož se jedná o pánský parfém, nezkoušela jsem jej samozřejmě na sobě. Ale na svém příteli. A musím říct, že k němu vonná kompozice skvěle sedí a parfém jsem si na něm opravdu zamilovala.

Vzhledem k tomu, že je vůně příjemně svěží až kořenitá, se hodí nejen na speciální události, ale i každodenní nošení. O něco více bych ji doporučila na zimní měsíce, v letních měsících možná budete raději sahat po něčem ještě svěžejším.

Pánský parfém Zerex Gentleman - 04

Jakou průměrnou hodnotím výdrž parfému. Pokud si jej přítel aplikuje ráno před odchodem do práce, odpoledne po návratu jej ještě trochu cítím (mnohem slaběji) a v pozdějších hodinách již spíše ne. Pokud by vyrážel ještě na nějakou večerní akci, musel by aplikaci provést opakovaně. Při běžném pracovním dni to ale není žádný problém. Vůně ale drží i na oblečení.

Co mi přijde trochu škoda, je možná až moc jednoduchý flakon, který ničím nevyniká. Je průhledný, takže snadno vidíte, kolik parfému vám ještě zbývá. Ale nejedná se o nic, co by na vaší polici nějak extra vyniklo. Ale to se samozřejmě dostávám opět k tomu, co je důležité pro ženy a pro muže. Zatímco dámy hezký flakon ocení, pánům je to ve většině případů úplně jedno.

Cena parfému Zerex Gentleman

Na závěr se ještě podíváme na velikost tohoto parfému a jeho cenu. Zerex Gentleman se prodává ve flakonu o objemu 50 ml. I při každodenním používání vám tedy pár měsíců zaručeně vydrží a bude vám dělat radost.

Pokud se obáváte příliš vysoké ceny, tak asi bude záležet na vašem pohledu. Cena se totiž pohybuje zhruba kolem 1 150 Kč za jedno balení. Otázkou zůstává co je moc a příliš a co nikoliv. Osobně si myslím, že kdyby se parfém prodávat do 1000 Kč, mělo by to lepší hodnotu cena / výkon.

O značce Zerex

Jak jsem uvedla na začátku tohoto článku, já osobně jsem značku Zerex až donedávna neznala. Proto mě napadlo zde zmínit i něco málo o ní. Zerex totiž není vyloženě kosmetická značka. Jedná se o slovenskou značku, která se zaměřuje na prodej certifikovaných produktů pro zdraví a zdravý životní styl. V jejím portfoliu proto najdete nejrůznější vitaminy a doplňky stravy zaměřené na imunitu či hubnutí.

Já jsem například nedávno ještě testovala Anti-age kolagen Zerex, tak si můžete přečíst recenzi.

Velkou část nabídky značky Zerex pak tvoří produkty stvořené pro muže. Portfolio značky Zerex je tedy skutečně široké a u zmíněného parfému to rozhodně nekončí.

Silné stránky:

  • Obsah afrodiziakálních esencí
  • Vhodný na každodenní použití
  • Silná mužná vůně

Slabé stránky:

  • Jednoduchý flakon
  • Průměrná výdrž

Přidat komentář

one × one =