Nejlepší krémy na krk a dekolt

TOP 10: Nejlepší krém na krk a dekolt pro zpevnění

Toužíte po zpevněném a vyhlazeném krku a dekoltu? S přibývajícím věkem je třeba se o tuto oblast více starat. Pomocníkem vám mohou být nejen masáže, ale i speciální krémy a séra. Zajímá vás, jaký je nejlepší krém na krk a dekolt pro zpevnění? Inspirujte se mým seznamem TOP 10 produktů a zjistěte, na co se při jeho výběru zaměřit.

Porovnání nejlepších krémů na krk a dekolt – TOP 3

PořadíProduktNaše hodnoceníOrientační cena
1.Sisley Neck Cream zpevňující
TOP 1

⭐ 100 %
od 2950 Kč Zjistit cenu
2.StriVectin Tighten & Lift
TL Advanced Tightening
Neck Cream Plus

TOP 2

⭐ 100 %
od 1150 Kč Zjistit cenu
3.Dr.Hauschka Regenerační krém
na krk a dekolt

TOP 3

⭐ 99 %
od 1200 Kč Zjistit cenu

Test a recenze krémů na krk a dekolt

Zorientovat se v rozsáhlé nabídce krémů na krk a dekolt na trhu může být mnohdy obtížné. Pokud si nevíte rady, může vám posloužit můj výběr TOP 10 produktů, které jsem pro vás vytipovala.

1. Sisley Neck Cream zpevňující krém na krk a dekolt

Sisley Neck Cream zpevňující krém na krk a dekolt

První příčku mého žebříčku obsadil zpevňující krém na krk a dekolt Sisley Neck Cream. Mezi jeho aktivní látky patří například extrakt z ovesných semen, který pozvedá kontury nebo extrakt ze sójové vlákniny, který zpevňuje pokožku. Součástí je také kofein s výtažky z červených řas pro zjemnění nebo vitamin A působící proti volným radikálům. K výživě a revitalizaci pokožky slouží bambucké máslo, slunečnicový olej a glycerin.

Při pravidelném používání docílíte toho, že je kůže na krku vypjatější a pevnější. Aplikaci přitom můžete spojit i s masáží, která rovněž určitým způsobem pozvedne vaše kontury. Krém zároveň velmi příjemně voní, díky čemuž si jeho aplikaci o to více oblíbíte. Výhodou je také fakt, že nemá tendenci ucpávat póry.

2. StriVectin Tighten & Lift TL Advanced Tightening Neck Cream Plus

StriVectin Tighten & Lift TL Advanced Tightening Neck Cream Plus

Dalším skvělým produktem je rozhodně tento liftingový zpevňující krém na krk a dekolt. Obsažený liftingový komplex™ Gravitite-CF zlepšuje pružnost pokožky a takzvaný Brightening Complex pomáhá pokožku rozjasnit a vyrovnat barevný tón. Krém poskytuje okamžitý liftingový účinek, intenzivně hydratuje a zabraňuje ztrátě vlhkosti, aniž by ucpával póry.

Krém je příjemně lehký a velmi dobře se vstřebává do pokožky. Vzhledem ke své konzistenci jej lze používat také pro každodenní masáž oblasti krku a dekoltu. Při pravidelném používání můžete zaznamenat vyhlazení drobných linek, vrásek a prohlubní.

3. Dr.Hauschka Regenerační krém na krk a dekolt

Dr.Hauschka Regenerační krém na krk a dekolt

Třetí příčku žebříčku obsadil kvalitní krém na vrásčitý dekolt od značky Dr. Hauschka. Vzhledem ke svému složení účinně vyživuje, pomáhá vyhladit vrásky a udržuje vlhkost v rovnováze. Hodí se zejména pro zralou pokožku s výskytem vrásek. Při pravidelném používání pokožce navrátíte pevnost a pružnost.

Z hlediska složení stojí za vypíchnutí přítomnost ibišku, březových listů a jetele, které společně pomáhají udržet správnou hladinu vlhkosti v pokožce a redukovat vrásky. Přeslička viditelně zpevňuje pokožku a vypíná ji. A na závěr makadamový a arganový olej se podílí na tom, aby vaší pleti poskytly notnou dávku péče. Krém krásně voní a jeho předností je přírodní složení s obsahem bylin.

4. DR. BARBARA STURM Super Anti-Aging Neck and Décolleté Cream – Krém na krk a dekolt

DR. BARBARA STURM Super Anti-Aging Neck and Décolleté Cream - Krém na krk a dekolt

Trochu dražším produktem (nicméně s perfektními účinky) je tento krém na krk a dekolt od značky Dr. Barbara Sturm. Obsahuje vysokou koncentraci účinných složek, které pomáhají citlivou pokožku krku a dekoltu hydratovat a vyživovat. Krém obsahuje výživné lipidy z bambuckého másla, marulového oleje a oleje ze semen manga. Tato kombinace přitom podporuje lipidovou bariéru pokožky.

Z dalších složek stojí za vypíchnutí opuncie a kyselina hyaluronová, které pleti poskytují intenzivní hydrataci. Mangostan přispívá ke zpevnění pokožky a extrakt z houby shiitake svou roli zaujímá v celkovém sjednocení a zpevnění. K vyrovnání tónu slouží výtažky z kombuchy a sedmikrásky.

5. Eisenberg Classique Soin Cou, Décolleté et Poitrine

Eisenberg Classique Soin Cou, Décolleté et Poitrine

Mezi nejprodávanější zpevňující krémy na krk a dekolt se právem řadí i tento od značky Eisenberg. S jeho pomocí zpevníte, pozvednete a obnovíte definici kontur vašeho krku, dekoltu a také poprsí. Při každodenním použití se můžete těšit na vyšší pevnost a elasticitu těchto partií. Zároveň krém přispívá tomu, abyste předcházeli předčasnému stárnutí pleti. Používat jej tedy můžete i preventivně.

Krém mě osobně zaujal svou jemnou texturou, díky níž se velmi příjemně nanáší. Co se týče složení, stojí za zdůraznění například extrakt kmenových buněk rostliny lotus japonicus, který zlepšuje elasticitu a pevnost pokožky. Zároveň prodlužuje životnost jednotlivých buněk. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová udržuje pleť hydratovanou, elastickou a tonizovanou. Extrakt z přesličky poté přináší silný regenerační účinek.

6. NeoStrata Skin Active Triple Firming Neck Cream

NeoStrata Skin Active Triple Firming Neck Cream

Šestou příčku mého žebříčku obsadil tento zpevňující krém na krk a dekolt od kvalitní značky NeoStrata. V jeho složení najdete komplex tří aktivních látek, které se společně zasluhují o vypnutí a zpevnění pokožky. Krém zároveň pomáhá modelovat jednotlivé kontury obličeje a krku a snižuje viditelnost vrásek.

Při pravidelném použití povadlé pokožce navrátíte její pevnost a viditelně vypnete pokožku na krku a v dekoltu. Krém také pomáhá sjednotit nerovnoměrný odstín pokožky. Vzhledem ke svému špičkovému složení se na pleť dobře nanáší a rychle se vstřebává, aniž by zanechával skvrny na oblečení.

7. Dermalogica Neck Fit Contour Serum

Dermalogica Neck Fit Contour Serum

Značka Dermalogica se na poli pleťové kosmetiky právem řadí k mým oblíbeným. Jejich Neck Fit Contour Serum je přitom speciálně navrženo pro potřeby pleti na krku a dekoltu. Toto sérum pracuje s unikátní technologií Flex Lift Contour, která přináší viditelný liftingový a zpevňující efekt. Jemné linky postupně vyhlazuje a zároveň pomáhá pokožku chránit před znečištěním a tím pádem i předčasným stárnutím pleti.

Mezi klíčové ingredience tohoto séra se řadí také extrakt z žitných semen a výtažek z rambutanu, které společně přináší účinky podobné retinolu. To znamená, že viditelně vyhlazují a zpevňují pokožku. Nechybí ani určitá antioxidační ochrana, o kterou se zasluhuje extrakt ze semen griffonie.

8. Perricone MD Cold Plasma Plus+ Neck & Chest

Perricone MD Cold Plasma Plus+ Neck & Chest

Skvělým produktem pro oblast krku a dekoltu je také tento krém od značky Perricone MD. Jeho předností je kromě skvělého složení také fakt, že má SPF 25 a do jisté míry tedy pleť, krk a dekolt chrání před škodlivým slunečním zářením. Krém lze používat na den i na noc, přičemž potěší jeho lehká a rychle se vstřebávající textura.

Z jeho složení stojí za pozornost především kyselina alfa-lipoová, která snižuje viditelnost drobných vrásek a linek. Vitamin C pomáhá pokožku rozjasnit a sjednotit její barevný tón. Přírodní peptidy podporují tvorbu kolagenu v pleti a dekoltu, díky čemuž dochází k jejímu postupnému vypínání. Jelikož je tento krém bez parfemace, hodí se i pro majitele citlivé pokožky.

9. DS Laboratories Vexum krém na zpevnění krku

DS Laboratories Vexum krém na zpevnění krku

Pokud chcete opticky redukovat dojem dvojité brady, můžete vyzkoušet tento krém na zpevnění krku DS Laboratories Vexum. Vzhledem ke svému složení totiž pomáhá viditelně obnovovat kontury horní části krku a také znatelně fixuje povislý podbradek.

Krém ve svém složení pracuje s mikroskopickými částicemi zvanými nanosomy. Díky nim se aktivní látky dostanou na místo určení mnohem efektivněji a dokáží lépe odvést svou službu. Krém se nanáší na vyčištěnou pleť, přičemž pro viditelné výsledky je na místě jej aplikovat dvakrát denně.

10. Pleva Krém na dekolt s medem

Pleva Krém na dekolt s medem

Desátou příčku žebříčku obsadil krém na dekolt s medem od značky Pleva. Díky svému špičkově navrženému složení pomáhá pokožku zpevňovat, hydratovat a regenerovat. Výsledkem je pevnější a pružnější pleť v oblasti dekoltu. Kromě medu se mezi účinné látky v tomto krému řadí extrakt z datlí, výtažky z řas a Gatuline In-Tense. Díky nim dochází k hydrataci pokožky a jejímu vypnutí. Zároveň je omezena tvorba pigmentových skvrn a také dochází ke zpomalení procesu stárnutí.

Jak vybrat krém na krk a dekolt

Která žena by netoužila po tom, aby pokožka nejen pleti, ale i krku a dekoltu vypadala pevnější a mladistvější? Působení času sice neovlivníme, přesto ale můžeme pomocí vhodné kosmetiky dosáhnout viditelných výsledků. Jak vybrat krém na krk a dekolt, který přinese potřebné zpevnění?

Proč je třeba se o krk a dekolt starat

Možná jste až doteď pokožce na krku a dekoltu nevěnovala žádnou zvláštní pozornost ani péči. To je ale obrovská škoda. Zdejší pokožka je tenčí a jemnější než na zbývajících částech našeho těla. Pokud dekolt srovnáme s jinými partiemi, bývá rovněž ve větší míře vystaven působení slunečního záření. Právě tyto faktory pak mohou způsobit, že je pokožka v této části povislá a jeví známky předčasného stárnutí.

Vybírejte krém s UV faktorem

Každodenní používání pleťového krému s UV faktorem nehledě na počasí se v poslední době dostává do povědomí stále více žen. Nicméně právě na oblast krku a dekoltu se mnohdy zapomíná. Přitom je tato pokožka stejně jako náš obličej velmi často vystavena nebezpečného UVA a UVB záření.

Při výběru krému na krk a dekolt se proto můžete zaměřit na produkty obsahující UV faktor (případně tyto přípravky používat navíc). Používání krému s UV faktorem zde dává smysl především v letním období, kdy máme tendenci pokožku odhalovat. Naopak v zimě, kdy nosíme kabát a šálu, je to prakticky zbytečné.

Hydratace je nadevše

Jak jsem již zmínila, naše pokožka na krku a dekoltu je velmi tenká. Zároveň je charakteristická malým výskytem mazových žláz a podkožního tuku. Vzhledem k tomu se často vysušuje. A se suchou pokožkou přirozeně souvisí i výskyt vrásek. Abyste tomuto procesu zabránili (nebo jej alespoň zpomalili), je na místě pravidelně používat hydratační krémy a séra. Ideálně dvakrát denně.

I když se na to mnohdy zapomíná, i pokožku v této oblasti je třeba pravidelně každý den čistit. Svou odličovací a čisticí rutinu tedy můžete vztáhnout i na oblast krku a dekoltu. Uvidíte, že vám vaše pleť poděkuje.

Jak vyhladit vrásky na krku a dekoltu

K vyhlazení vrásek na krku a dekoltu můžete používat hned několik způsobů. Předně se vyplatí pravidelně sáhnout po séru a krému na krk a dekolt, který přinese notnou dávku hydratace. Díky tomu se na pokožce nebudou tvořit tolik výrazné vrásky a proces viditelného stárnutí alespoň částečně zpomalíte.

Alespoň jednou týdně můžete přistoupit k použití speciální výživné masky na krk a dekolt, která pomáhá vyhladit jemné vrásky a intenzivně hydratuje pokožku. Pomocníkem mohou být také nejrůznější masáže, které si můžete dopřát i na vlastní pěst. K tomuto účelu lze využít například čím dál populárnější face rollery. K obnovení pružnosti pokožky také skvěle poslouží doplňky stravy s kolagenem.

Přidat komentář

fifteen + four =