Krém s hadím jedem

TOP 7: Nejlepší krémy s hadím jedem – jaká síla se v něm ukrývá?

Kosmetika s hadím jedem získává na popularitě. Zatímco dříve (v dobách Středověku) se používal pravý hadí jed, v dnešní době se již přistupuje k jeho syntetické alternativě. Zajímá vás, jaké účinky se s touto látkou pojí a pro koho je taková kosmetika vhodná? A jaký je nejlepší krém s hadím jedem? Přesně na to se podrobně podíváme v tomto článku.

Porovnání nejlepších krémů s hadím jedem – TOP 5

PořadíProduktNaše hodnoceníOrientační cena
1.ASOMBROSO BY OSMANY LAFFITA Snake Cream
TOP 1

⭐ 100 %
do 1500 Kč Zjistit cenu
2.Topvet Bioaktivní krém s hadím jedem
TOP 2

⭐ 99 %
do 500 Kč Zjistit cenu
3.SerpensDerm Hadí krém proti vráskám
TOP 3

⭐ 98 %
do 285 Kč Zjistit cenu
4.Diet Esthetic SnakeActive
TOP 4

⭐ 97 %
do 400 Kč Zjistit cenu

Test a recenze kosmetiky s hadím jedem

Nedaří se vám v bohaté nabídce kosmetiky s hadím jedem správně zorientovat? Tápete, která produkt je pro vás tím pravým? Já jsem pro vás hned několik různých krémů s hadím jedem otestovala. Zjistěte, jaké přípravky podle mě stojí opravdu za to a jaké se řadí mezi nejprodávanější krémy s hadím jedem.

1. ASOMBROSO BY OSMANY LAFFITA Snake Cream

ASOMBROSO BY OSMANY LAFFITA Snake Cream

Tím pravděpodobně úplně nejznámějším krémem s hadím jedem je jednoznačně Asombroso by Osmany Laffita. Přípravek byl speciálně navržen pro potřeby zralé, ochablé a vrásčité pleti. Vzhledem ke svému složení zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky. Při pravidelném používání je výsledkem vyživená, vyhlazená a perfektně hydratovaná pleť. Obličejové svaly se uvolňují a tímto způsobem se předchází vzniku vrásek ze stresu a napětí.

Předností tohoto produktu je i praktické balení. Kelímek se pyšní technologií touch & slide, díky čemuž nebudete do balení sahat rukou a zbytečně tak ubírat na životnosti produktu. Díky znemožnění kontaminace obsahu se proto v krému může nacházet jen minimální množství konzervantů. Krém můžete používat jako denní i noční.

2. Topvet Bioaktivní krém s hadím jedem

Topvet Bioaktivní krém s hadím jedem

Cenově dostupnou a zároveň luxusní volbou je bioaktivní krém s hadím jedem od značky Topvet. Krém cílí na majitelky zralé pleti, které hledají alternativu ke kontroverznímu botoxu. Podporuje regenerační a hojivé procesy pleti, díky čemuž bude vaše pokožka vyživená a pružná.

Krém se používá jako noční a výrobce uvádí, že jej lze použít také před významnými událostmi, kde vyžadujete určitý liftingový efekt. Nutno podotknout, že ten je opravdu patrný. Efekt je tedy skutečně prakticky okamžitý a navíc si dobře rozumí s následným nanášením make-upu. Bez obav jej tedy můžete používat i přes den.

3. SerpensDerm Hadí krém proti vráskám

SerpensDerm Hadí krém proti vráskám

Dalším skvělým produktem na poli kosmetiky s hadím jedem je tento od značky SerpensDerm. Pomáhá přitom předcházet předčasnému stárnutí pleti a tvorbě mimických vrásek. Krém mohou používat majitelky všech typů pleti, především se však hodí pro zralou pleť.

Při pravidelném používání je pleť dokonale vyhlazena od drobných vrásek a linek. Krém pomáhá bojovat proti předčasnému stárnutí a zabraňuje ochabování pokožky. Kromě hadího jedu v jeho složení najdete přírodní rostlinné oleje, vitamín E a kolagen.

4. Diet Esthetic SnakeActive denní i noční protivráskový krém pro všechny typy pleti

Diet Esthetic SnakeActive denní i noční protivráskový krém pro všechny typy pleti

Pokud hledáte denní i noční krém v jednom s obsahem hadího jedu, možná vás zaujme právě tento kvalitní krém s hadím jedem na vrásky od značky Diet Esthetic SnakeActive. Skvěle totiž působí proti vráskám a prvním mimickým linkám. Kromě toho pomáhá pleť také intenzivně hydratovat, vyživovat a sjednocovat její tón.

Krém je spíše hutnější, proto vám může být příjemnější jeho nanášení na noc. Nicméně vstřebává se poměrně rychle a dobře si proto rozumí i s následnou aplikací líčení. Obávat se nemusíte ani příliš silné parfemace, která by se tloukla s vašimi dalšími produkty.

5. Green Idea Topvet Premium Hyaluronové sérum s hadím jedem

Green Idea Topvet Premium Hyaluronové sérum s hadím jedem

Pokud se poohlížíte spíše po séru s hadím jedem, můžete vsadit na to od značky Green Idea. Pleťové sérum cílí na majitelky zralé pleti, přičemž pomáhá vyhladit vrásky a jemné linky. Kromě toho přispívá také k obnovení pružnosti a pleti navrací mladistvou svěžest. Poradí si také s odstraněním známek únavy.

I přes své malé balení vydrží sérum poměrně dlouho. V rámci jedné aplikace si totiž vystačíte pouze s pár kapkami, které jemně vklepáte do pokožky obličeje a dekoltu. Zásluhou kyseliny hyaluronové se dále můžete těšit na notnou dávku hydratace.

6. FlosLek Laboratorium Skin Care Expert Snake

FlosLek Laboratorium Skin Care Expert Snake

Dalším skvělým přípravkem proti vráskám je tato pleťová esence od značky FlosLek Laboratorium. Přípravek pomáhá redukovat viditelné známky stárnutí, zlepšuje pevnost pleti a její pružnost. Výsledkem je mladistvě vyhlížející pleť, která je vyživená a vypnutá. Díky svému složení rovněž přispívá ke zvýšení hydratace.

Jedná se o veganský produkt, díky čemuž cílí na široké spektrum zákazníků. Používá se každé ráno a večer, přičemž po aplikaci je třeba zhruba na 1 až 2 minuty omezit mimiku obličeje. Poté můžete nanést pleťový krém.

7. Rodial Snake Jelly Eye Patches hydrogelová maska na oční okolí

Rodial Snake Jelly Eye Patches hydrogelová maska na oční okolí

Mezi populární kosmetiku s hadím jedem patří také pleťové masky. Jednou z nich je hydrogelová maska na oční okolí Rodial Snake Jelly Eye Patches, která je speciálně vyvinuta na oční okolí. Právě to bývá často prvním místem, kde se vrásky či jemné linky vyskytnou.

Maska navrací pleti pružnost a pevnost a pomáhá zvyšovat její celkovou elasticitu. Kromě toho také rozjasňuje oční okolí a zlepšuje kvalitu pleti. Zaznamenat můžete také redukci nevzhledných kruhů pod očima.

Jak vybrat krém s hadím jedem a jaké má účinky

Pokud právě vybíráte krém s hadím jedem, jistě vás bude zajímat, na co si dát v tomto ohledu pozor. Pojďme se podívat na to, jaké přednosti se s těmito přípravky pojí.

Proč se hadí jed v kosmetice používá

Hadí jed v kosmetice postupem času získává na stále větší popularitě, a to především díky svému vysokému obsahu specifických enzymů, peptidů a aminokyselin. Zpočátku se využíval zejména k léčbě zánětů a tlumení bolestí. Kromě toho však našel uplatnění při léčbě revmatismu, zánětlivých stavů kůže nebo třeba oparů, a to díky svým bolesti tlumícím účinkům.

V kosmetice má své nezastupitelné místo především v přípravcích určených proti vráskám. Hadí jed totiž dokáže uvolnit obličejové svaly a tímto způsobem se podílí na předcházení vzniku vrásek. Narozdíl od botoxu umožňují přípravky s hadím jedem pohyb obličejových svalů a mimiky.

Pravý vs. synteticky vyrobený hadí jed

Zatímco v dávném středověku se využíval pravý hadí jed, dnešní kosmetický průmysl je dále a chov hadů pouze za tímto účelem není potřeba. Místo toho se totiž vyrábí syntetický hadí jed (takzvaný SYN-AKE). Jedná se o látku, která věrně napodobuje paralyzující účinky pravého jedu a je proto hlavní složkou mnoha kosmetických přípravků. Syntetický hadí jed vznikl díky poznatkům účinků, které slibuje jed chřestýšovce waglerova

V jaké kosmetice hadí jed najdeme

V kosmetice se hadí sérum objevuje zejména u pleťových krémů, které jsou speciálně navrženy pro potřeby zralé pleti a které tedy bojují proti známkám stárnutí. Kromě toho jej můžete najít také v pleťových sérech, případně také v intenzivních pleťových maskách.

Kosmetiku s obsahem hadího jedu můžete bez obav používat každý den a této složky se rozhodně nemusíte obávat. S opravdovým uštknutím (navíc s pravým hadím jedem) se účinky nedají srovnávat a s jednotlivými přípravky se proto pojí prakticky jen benefity.

Věnujte pozornost složení

Syntetický hadí jed pochopitelně není jedinou složkou, která se v jednotlivých produktech objevuje. Kromě toho bývají součástí i další látky, které přispívají k redukci vrásek, vypnutí pleti a její hydrataci. Často se proto můžete setkat například s kyselinou hyaluronovou, která pomáhá pleť hydratovat skutečně hloubkově. Při výběru krému s hadím jedem můžete vzít v úvahu také to, zda se poohlížíte po přírodnější a tedy šetrnější kosmetice, nebo naopak. Na trhu najdete také vyloženě veganské produkty, které jsou skvělou volbou v případě, že zastáváte právě veganský styl života.

Kolik stojí kosmetika s hadím jedem

Při výběru kosmetiky s hadím jedem pro vás jistě bude rozhodujícím faktorem také výsledná cena. Pokud čekáte přemrštěné částky, jste na omylu. Mnoho produktů je totiž cenově dostupných a seženete je za částku nepřesahující 1 000 Kč. Některé z nich se cenově pohybují dokonce do hranice 500 Kč. Jistě tedy neplatí, že by kosmetika s hadím jedem byla luxusem, který by si žádný člověk nemohl dovolit. Právě naopak.

Přidat komentář

twenty − 10 =