rozhovory

(ROZHOVOR) Dana Halušková: “Večer je pro mě naprostým základem důkladné odlíčení”

1. Můžeš se nám krátce představit? Co děláš a kde tě mohou lidé sledovat?

Jsem Dana z blogu Dfashion.cz. Mezi moje velké záliby patří psaní, udržitelná móda a přírodní kosmetika a právě díky sociálním sítím jsem to vše mohla spojit. Kromě blogu www.dfashion.cz mě můžete sledovat i na Instagramu a Facebooku.

2. Jak vypadá tvoje každodenní skincare rutina?

Každé ráno používám pleťovou vodu (v poslední době jsem si oblíbila organickou růžovou vodu) a krém na obličej. Potom většinou nanáším jemný make-up. Večer je pro mě naprostým základem důkladné odlíčení, pak pokračuju tonikem, krémem a nakonec i očním krémem. Většinou nanáším i sérum, které se mi nejlépe zapracovává rollerem.

3. Prozradíš nám jeden ze svých tajných kosmetických tipů?

Mám velmi suchou pleť a sklony k atopii, a to mě naučilo, že nejdůležitější je pleť vyživovat a hydratovat zevnitř. Mým tipem je tedy dostatečný příjem tekutin a pestrá strava, zejména roslinného původu.

4. Co tě přivedlo k založení blogu/Instagramu?

Byla to láska k psaní a módě i snaha předat lidem to, co jsem se sama dozvěděla o slow fashion nebo přírodní kosmetice. A kromě toho mě i kamarádi přesvědčovali, ať zkusím blogovat, že mi to přinese spoustu nových zkušeností i příležitostí a měli samozřejmě pravdu. 🙂

Dana Halušková, zdroj: FB
Dana Halušková, zdroj: FB

5. Jaký je tvůj nejoblíbenější produkt z dekorativní kosmetiky?

Aktuálně to je rozhodně rtěnka od Boho Green Cosmetics a nejen ta, oblíbila jsem si i jejich řasenku nebo paletku očních stínů.

6. A co preferuješ v péči o pleť?

V péči o pleť u mě už rok vede slovenská značka Dulcia a také mám moc ráda kosmetiku od Moroccan Sense, kterou mám z e-shopu Mitico.cz.

7. Kdybys dostala 3000 korun jen na kosmetiku, co si koupíš?

Asi bych to rozdělila do pečující a dekorativní kosmetiky. V Dubaji jsem se zamilovala do přírodního deodorantu ve spreji od Sukin, tak ten bych si koupila minimálně dvakrát. U nás jsem žádný podobný nesehnala. A pak by mi ještě určitě zbylo na kousky z krásné letní limitky od Boho Green nebo na moje milované korejské masky. 🙂

8. Co považuješ za svůj největší blogerský úspěch?

Moc ráda se účastním různých blogerských akcí a výzev. Když jsem někam pozvaná, vždycky to beru jako úspěch. I z rozhovorů, jako je tento, mám velkou radost.

A pak mě samozřejmě hodně baví komunikace s fanoušky. Nejradši jsem, když si něco pořídí na moje doporučení a píšou, jak jsou spokojení.

9. V čem ti blog a sociální sítě nejvíc pomohly?

Pomáhají mi zlepšovat se v psaní, focení, vystupování před kamerou, natáčení, SEO, linkbuildingu i analytice. Snadněji díky nim také získávám klienty pro copywriting a celkově nové kontakty pro spolupráce.

10. Máš plány, jak svoji tvorbu do budoucna posunout?

Určitě ano, je jich několik. Teď si chci po 5 letech lehce předělat blog, cítím, že už to graficky není úplně ono. A pak se chci pustit do dalšího typu tvorby a vylepšovat tu stávající – tedy psaní a tvorbu na Instagramu. V plánu mám i tištěnou knížku nebo workshopy a také bych se ráda více věnovala svému malému secondhandu. Mám vždycky spoustu nápadů, ale s realizací to bývá horší, uvidíme tedy, na co bude čas a chuť a také, o co bude největší zájem.

Jaké produkty jsou v rozhovoru zmíněny?

Blogerka a influencerka Dana Halušková zmiňuje v rozhovoru mimo jiné tyto produkty, kterými se můžete inspirovat a zakoupit je v českých eshopech.Rtěnka od Boho Green Cosmetics

Rtěnky

Zjistit cenu


Řasenka od Boho Green Cosmetics

Řasenky

Zjistit cenu


Kosmetika Moroccan Sense

Kosmetika

Zjistit cenu

Podívejte se na další rozhovory se zajímavými influencery a blogery.

Přidat komentář

four + 10 =