Nejlepší kosmetické salony v Praze

Nejlepší kosmetické salóny v Praze: 6 tipů, kam na kosmetiku

Dopřejte si svou pravidelnou chvilku odpočinku a vydejte se na kosmetiku. Ať už si vyberete hloubkové čištění a hydrataci pleti nebo třeba speciální anti-aging ošetření, vaše pleť vám jistě poděkuje. A při pravidelných návštěvách budete moct z výsledků těžit dlouhodobě. Zjistěte, kde se nachází ty nejlepší kosmetické salóny v Praze a zarezervujte si svůj termín. Pevně věřím, že s mým výběrem nesáhnete vedle.

1. Face Place Praha, Praha 2 – Vinohrady

Face Place
Face Place

Foto: faceplace.cz

První doporučení v mém žebříčku patří této klinice estetické medicíny. Face Place přitom své služby poskytuje již od roku 1972 a za tu dobu si získal spoustu spokojených zákazníků z řad hollywoodských hvězd i obyčejných smrtelníků.

Z hlediska ošetření můžete vybírat z několika různých procedur. Jejich nechvalně proslulou službou je přitom ošetření obličeje technikou iDerm Facial, při níž dochází k hloubkovému čištění pleti, extrakci a zavedení patentovaného roztoku zinku a vitaminu C hluboko do vrstev pokožky.

Kromě toho jsou k dispozici i tradičnější ošetření pro hydrataci, peeling a čištění pokožky. Pigmentation Facial ošetření je určeno pro ty, které trápí viditelné pigmentové skvrny. S ošetřením Pro-Age Facial si pak přijdou na své majitelky stárnoucí pleti. Přímo na místě si lze také zakoupit kosmetické produkty pro domácí použití. Třešničkou na dortu je velmi milý, usměvavý a vstřícný personál.

2. Institut Orlane Praha, Nové Město

Institut Orlane Praha
Institut Orlane Praha

Foto: orleninstitut.cz

Na druhý tip mě navedla kamarádka, když jsem se ji ptala, kam na kosmetiku v Praze. Institut Orlane Praha pracuje se špičkovými kosmetickými produkty francouzské značky Orlane. Výhodou salonu navíc je, že zde máte prakticky vše na jednom místě. Kromě kosmetického ošetření proto můžete absolvovat i manikúru a pedikúru či si zajít ke kadeřníkovi.

Co se kosmetických ošetření týče, popularitě se těší zdejší B21 EXTRAORDINAIRE FACIAL, kdy dochází k ošetření pleti ikonickým sérem B21. Tímto způsobem lze skvěle redukovat veškeré projevy stárnutí. Ošetření Royal Facial pomáhá pleti navrátit vitalitu prostřednictvím pečlivě sestavené masáže obličeje.

Kromě speciálních ošetření si sem můžete zajít také na barvení obočí a řas, čištění pleti či diagnostiku pleti. Pokud budete chodit pravidelně, lze si zakoupit cenově zvýhodněný balíček několika ošetření a tímto způsobem ušetřit.

3. L´Institut Guerlain, Praha 1 – Staré Město

L´Institut Guerlain
L´Institut Guerlain

Foto: guerlain.cz.

Další ze skvělých pražských kosmetických salonů sílí na Starém Městě. L´Institut Guerlain se právem řadí k předním salónům krásy. Síť těchto salonů byla založena v Paříži a postupem času se rozšířila napříč světem. V současné době se právem řadí mezi luxusní kosmetické salóny v Praze a tím pádem absolutní špičku.

Vybírat opět můžete z různých kosmetických ošetření, přičemž zdejší kosmetičky používají právě produkty od značky Guerlain. Vybrané produkty si zde zároveň můžete zakoupit. Zdejší obsluha je velmi milá a ochotná, díky čemuž se zde budete cítit opravdu hýčkaní.

Ať už zatoužíte po důkladném vyčištění pleti nebo třeba masáží rukou či nohou, manikúře či pedikúře, tady si přijdete na své. Osobně se mi líbí i to, že vás po ošetření (v případě zájmu) jemně nalíčí a navoní některým z parfémů Guerlain. Zkrátka a jednoduše zážitek, na který budete vzpomínat.

4. Klara Rott The Spa, Nové Město

Klara Rott The Spa
Klara Rott The Spa

Foto: klararott.com.

Funkční produkty, uklidňující ošetření a vstřícný personál. Na to všechno se můžete těšit v kosmetickém salónu Klara Rott The Spa. V rámci jednotlivých rituálů, jak zde ošetření říkají, využívají výhradně kvalitní kosmetické produkty Klara Rott.

Samotné kosmetické produkty Klara Rott se přitom řadí k absolutní světové špičce v přírodní bio kosmetice. Základ přípravků tvoří BIO květinové vody, které si navíc jako jediní v České republice vyrábí sami. V kosmetice nepoužívají žádné konzervanty. Díky svému složení navíc produkty této značky sklidily ocenění za nejčistší přírodní BIO kosmetiku v ČR.

V rámci zdejšího SPA si můžete zajít nejen na kosmetiku, ale i do sauny nebo si třeba zacvičit v moderně vybaveném fitness centru. K dispozici je uvolňující parní lázeň i finská sauna.

O tom, že se jedná o luxusní salon svědčí také umístění v prvotřídním pětihvězdičkovém hotelu Andaz Prague.

5. Petra Clinic, Praha – Nové Město

Petra Clinic
Petra Clinic

Foto: petraclinic.cz. 

V žebříčku nejlepších kosmetických salonů v Praze nesmí chybět ani centrum estetické medicíny Petra Clinic. Specializují se zde zejména na kombinaci přístrojových a laserových ošetření pro zeštíhlení problémových partií. Kromě toho ale dokáží vyřešit i celou škálu dermatologických problémů a k dispozici jsou také nejrůznější anti-aging programy a rituály. Na centrum se můžete obrátit také v případě, kdy vás trápí výskyt akné, pigmentace pleti, výskyt červených žilek, nehtová plíseň a mnoho dalších problémů.

V nabídce najdete několik typů balíčků pro zeštíhlení vašeho těla či vybraných problematických partií. Z kosmetických rituálů můžete zavítat například na ošetření s enzymatickým peelingem či radiolifting. Díky špičkové nabídce přístrojů je zde kosmetika skutečně účinná a výsledky viditelné na první pohled. Objednat se lze také na permanentní epilaci nebo třeba preventivní vyšetření vašich kožních znamének.

Na kliniku se v průběhu času obrátilo i několik celebrit. Pro příklad uvedu třeba Marka Vašuta, Lucii Vondráčkovou či Gabrielu Partyšovou. I jejich spokojenost je ostatně skvělou vizitkou salonu, díky čemuž láká další a další zákaznice.

6. OliOla – organic beauty studio, Praha 10 – Strašnice

OliOla - organic beauty studio
OliOla – organic beauty studio

Foto: oliola.cz. 

Poslední příčka mého žebříčku patří neméně skvělému kosmetickému studiu OliOla, které se nachází v pražských Strašinicích. I v tomto studiu přitom používají výhradně přírodní kosmetické produkty s co nejčistším složením a bez obsahu škodlivých látek.

Pokud se například obrátíte na zdejší kadeřnictví, používají v jeho rámci buď 100% přírodní barvy, které ovšem nedokážou vlasy zesvětlit, nebo barvy tzv. zelené chemie. Ty jsou charakteristické tím, že neobsahují nejškodlivější sloučeniny běžně zastoupené u ostatních značek. Podobné je to také u manikúry či pedikúry, v jejímž rámci používají laky SpaRitual, které vynikají prodyšností a umožňují nehtům volně dýchat.

V rámci kosmetiky si opět můžete vybrat z různých druhů ošetření. Za zmínku stojí například anti-aging ošetření či hloubkové čištění pleti s následnou hydratací. Na své si zde přijdou také majitelé aknózní pleti, kterým bude péče navržena na míru. A na kosmetiku mohou zavítat i pánové, jelikož čištění pleti a hydratace jsou pro ně neméně důležité.

Chcete ušetřit? Podívejte se na nabídku kosmetických služeb v Praze a okolí na portálu Slevomat.cz

Přidat komentář

8 − four =